november 27, 2021

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Schiff ‘overstuur’ over val Mல்லller tijdens proces Rusland: ‘Dit is niet Bob Mல்லller die ik ken’

Vertegenwoordiger Adam Schiff, de-Khalif., Getuigde in zijn nieuwe boek dat het ‘het hart breekt’. Van Robert Muller Geestelijke toestand tijdens de getuigenis van 2019 tijdens het proces in Rusland.

Mல்லller, 77, werd in mei 2017 benoemd tot speciaal adviseur Onderzoek Beschuldigingen dat Rusland zich bemoeide met de Amerikaanse presidentsverkiezingen van 2016. In juli 2019 getuigde M முller van zijn bevindingen, waaruit bleek dat de Russische regering zich had bemoeid met de verkiezingen, maar geen bewijs had van een Russische alliantie met de toenmalige kandidaat Trump.

De auteur van ‘Stable Genius’ zegt dat de vrienden van M நண்பர்கள்ller dachten dat het onderzoek van Rusland hem had veranderd: ‘Er is iets gebeurd’

Vertegenwoordiger. In zijn nieuwe boek schrijft Adam Schiff dat speciaal adviseur Robert Mueller “niet Bob Mueller is zoals ik hem ken” tijdens zijn congresverklaring.
(AP-foto)

Schiff, voorzitter van de House Intelligence Committee, zei in zijn nieuwe boek, “At Midnight in Washington: How We Almost Lost Ever Democracy and Still Good”, dat hij er spijt van had dat hij het had gepusht nadat hij Mல்லllers getuigenis uit de eerste hand had gezien.

“Het was hartverscheurend om te zien dat M முller, deze persoon die ik zo bewonder, het moeilijk vindt om een ​​aantal fundamentele vragen te beantwoorden”, schreef Schiff. “Zelfs op een slechte dag was Mல்லller in staat om beter te presteren dan de negenennegentig procent van de getuigen die ik heb horen getuigen in mijn decennia van openbare dienst.

“Maar dit is niet de Bob Mல்லller die ik ken,” vervolgde hij. “Twee jaar brachten een dramatische verandering teweeg, niet alleen zijn eigen onwil om te getuigen, maar ook het beschermende instinct van zijn toegewijde staf. Ik begreep plotseling hoeveel hij was veranderd.

Vertegenwoordiger Adam Schiff zei: "Het hart was gebroken" M முllers schijnbare achteruitgang.

Afgevaardigde Adam Schiff zei dat hij “diepbedroefd” was door de schijnbare val van Mல்லller.
(Getty-afbeeldingen)

Na zijn getuigenis werd Mல்லller’s behendigheid in twijfel getrokken, waarbij hij moeite had om bepaalde vragen te stellen en zich de belangrijkste feiten uit zijn proces niet kon herinneren.

READ  Gevechtsvliegtuigen vechten en onderscheppen in Litouwen

De verslaggever van de Washington Post, Carol Leonick, zei: “We hoorden van mensen die dicht bij Bob Müller stonden dat hij een ander persoon was, hij vond een ander persoon.” Zei CNN in januari 2020.

In hun boek ‘A Very Consistent Genius’ Geschreven door Leonic en co-auteur Bill Rucker Hij zei dat de autoriteiten bezorgd waren over de gezondheid van Mல்லller en dat toen hij voormalig procureur-generaal William Barr Mல்லller ontmoette, voordat zijn verklaring werd vrijgegeven, Mமுller zijn aantekeningen las en zijn handen beefden terwijl hij de krant vasthield. Zijn stem trilde ook. Washington-kiezer gerapporteerd.

Het optreden van speciaal adviseur Robert Mueller tijdens hoorzittingen van het congres heeft vragen doen rijzen over de vraag of hij geschikt is voor de baan.

Het optreden van speciaal adviseur Robert Mueller tijdens hoorzittingen van het congres riep vragen op of hij geschikt was voor de baan.
(AP-foto)

Klik hier om de Fox News-app te downloaden

Schiff werd onlangs gevraagd of hij dacht dat M முller aan een cognitieve stoornis leed en hem had moeten diskwalificeren om het onderzoek te leiden.

“Daar kan ik geen antwoord op geven.” Hij vertelde de NPR In een interview van 10 oktober. “Ik begreep meteen waarom zijn medewerkers zo beschermend waren en waarom ze terughoudend waren om te getuigen. Ik zei meteen tegen onze leden: ‘We moeten onze vragen minimaliseren. We kunnen de antwoorden op het verhaal niet horen. We moeten heel precies zijn in wat we vragen het.” Het was pijnlijk, eerlijk gezegd, het was pijnlijk, en als ik het had geweten, zou ik niet tot zijn getuigenis zijn gedwongen.