oktober 16, 2021

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Spanje is van plan jongeren ongeveer $ 300 per maand huur te betalen

Mascotte | Mascotte | Getty Images

Spanje is van plan jongeren aan te moedigen om voor 250 dollar per maand het ouderlijk huis te verlaten (289 dollar).

Spaanse president Pedro Sanchez Het voorstel is dinsdag bekendgemaakt, Als onderdeel van de begroting van de regering voor 2022.

Als het begrotingsvoorstel wordt goedgekeurd door het parlement, komen degenen tussen 18 en 35 jaar met een inkomen van minder dan 23.725 per jaar in aanmerking voor de huurtoeslag. Bovendien kunnen de meest kwetsbare gezinnen volgens de aankondiging van de regering aanvullende subsidies krijgen tot 40% van hun huur.

“We hebben het over een eerlijk economisch herstel, wat betekent dat de toegang tot huisvesting moet worden vergemakkelijkt, vooral voor degenen die het meest kwetsbaar zijn voor een gevaarlijke situatie zoals onze jeugd”, zei Sanchez. Hij sprak op een evenement georganiseerd door het Human Settlements Program van de Verenigde Naties, ook wel bekend als de UN Habitat.

Eurostat Informatie Sinds 2020 verlaten mensen in Spanje hun ouderlijk huis op een gemiddelde leeftijd van ongeveer 30 jaar, vier jaar later dan in de EU.

EEN Verslag doen van De Amerikaanse denktank Brookings, die in april werd gepubliceerd, zei dat “een sterk beleid dat neigt naar eigenwoningbezit in Spanje” ertoe heeft geleid dat minder dan een kwart van de huishoudens een woning huurt in het land.

In het rapport werd echter opgemerkt dat de vraag naar huur geleidelijk toenam omdat werkonzekerheid en lage lonen jongeren ervan weerhielden huizen te kopen en banken voorzichtiger waren bij het verstrekken van hypotheken.

READ  De Canadese opvoeder zou geen hoofdletters gebruiken - behalve om de strijd van de stammen te erkennen

Volgens Informatie Uitgegeven door Eurostat, een appartement met één slaapkamer in de Spaanse hoofdstad Madrid, zal de huur in 2020 ongeveer 1.000 euro per maand kosten. Individuele gegevens Vorig jaar verdiende een kinderloos persoon in Spanje ongeveer 21.241 euro, iets lager dan het EU-gemiddelde van 24.005.

Rekening: Hoe u aan het einde van het jaar meer kunt sparen en uw financiële doelen kunt bereiken?