september 30, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

2K-hack, waarschuwt getroffen gebruikers om alle opgeslagen wachtwoorden te wijzigen

2K-hack, waarschuwt getroffen gebruikers om alle opgeslagen wachtwoorden te wijzigen

Uitgever 2K waarschuwde gebruikers om geen e-mails te openen of op links van de ondersteuningspagina te klikken nadat ze hadden bevestigd dat ze waren gehackt.

Meer dan alleen een zwendelaccount dat valse e-mails verzendt, is de 2K-ondersteuning zelf gehackt, waarbij de hacker schijnbaar legitieme e-mails met kwaadaardige links heeft verzonden. Als gevolg hiervan is de 2K-ondersteuningssite nu offline.

Als gebruikers al op deze links hebben geklikt, raadt 2K aan dat ze onmiddellijk wachtwoorden wijzigen die zijn opgeslagen in webbrowsers (zoals Chrome autofill), antivirussoftware installeren, waar mogelijk multi-factor authenticatie inschakelen en controleren of er geen instellingen voor het doorsturen van e-mailaccounts zijn. is veranderd.

Het Twitter-account van 2K Support, dat veilig is bewaard, deelde het nieuws (hierboven). “Eerder vandaag kwamen we erachter dat een niet-geautoriseerde derde partij onrechtmatig toegang had gekregen tot de inloggegevens van een van onze leveranciers voor het helpdeskplatform dat 2K gebruikt om onze klanten ondersteuning te bieden”, aldus de verklaring.

“De onbevoegde partij heeft een bericht naar bepaalde spelers gestuurd met een kwaadaardige link. Open geen e-mails en klik niet op links die je ontvangt van een 2K Games-ondersteuningsaccount.”

De uitgever herinnerde gebruikers er ook aan dat het nooit om hun wachtwoord of andere persoonlijke informatie zal vragen, en dat het zal aankondigen wanneer de website en de bijbehorende e-mails weer veilig kunnen worden gebruikt.

“We verontschuldigen ons ten zeerste voor het eventuele ongemak of ongemak dat deze zaak kan veroorzaken”, voegde ze eraan toe. “We waarderen de voortdurende steun en het begrip van onze spelersgemeenschappen.”

READ  Gran Turismo 7 kan ongeveer een dag niet draaien als de server er nog niet is

De afgelopen dagen waren een zeer actieve tijd voor cyberaanvallen. Rockstar Games had ongeveer 90 Grand Theft Auto 6-video’s gelekt nadat het het slachtoffer werd van de hack, en hoewel zij en 2K hetzelfde moederbedrijf van Take-Two Interactive delen, zijn er momenteel geen aanwijzingen dat de twee aanvallen gerelateerd zijn.

Uber was ook het slachtoffer van een hack door dezelfde persoon die zich richtte op Rockstar, en het bedrijf werkt nu samen met de FBI en het Amerikaanse ministerie van Justitie om het probleem te onderzoeken. Elders in de games leed Blizzard ook aan een hack omdat het meer dan 40 minuten Diablo 4 online bevatte.

Ryan Dinsdale is freelance vertaler bij IGN. Hij zal de hele dag over The Witcher praten.