oktober 7, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Abortus veiligheidsplan verzoeken van modellen afgewezen door studio's - Deadline

Abortus veiligheidsplan verzoeken van modellen afgewezen door studio’s – Deadline

Slechts een paar uur voor de deadline die eind juli werd vastgesteld door honderden vooraanstaande vrouwelijke schrijvers en dissidenten miskraam Beveiligingsprotocollen De meeste van de grootste Hollywood-studio’s en omroepen van dit moment hebben ervoor gekozen om de zijstappen in detail te beschrijven.

In een antwoordbrief vol met opmerkingen van Kettle-board over het delen van “uw zorgen over de gezondheid, veiligheid en het welzijn van onze toegewijde medewerkers en de mensen die onze producten ondersteunen” en “toegang tot veilige en effectieve gezondheidszorg”, DisneyEn de NetflixApple TV + , NBC WereldwijdAmazone Ontdek Warner Bros.En de AMC-netwerken Hij negeerde in feite de belangrijkste punten van zorg en de acties die hij leuk vindt Shonda RhimesPamela Adlon Issa Ray Mindy KalingEn de Natasha LyonEn de Angela Kango, Courtney A. Kemp, Elizabeth Meriwether, Robin Thede, Marta Kaufman, Tania Saracho, Amy Schumer en anderen plaatsten zich individueel voor hen. Op 28 juli.

In de nasleep van de politieke en culturele aardbeving in Roe v. Wade, werd het vernietigd door het Hooggerechtshof met een conservatieve meerderheid op 24 juniTalent uit de branche heeft studio’s en omroepen gevraagd om “uw huidige abortusveiligheidsplan te herzien” binnen 10 werkdagen. Die deadline was net voor middernacht Los Angeles-tijd. hoe dan ook Lionsgate Van de bedrijven die op 28 juli een brief van exposanten en schrijvers stuurden, behoorde de studio woensdag niet tot de reageerders.

In de gespannen verkiezingssfeer van de komende tussentijdse verkiezingen, bracht de boodschap van vandaag niets over het stopzetten van donaties aan anti-abortuskandidaten en politieke actiecomités – wat een vrij gemakkelijke oproep zou moeten zijn voor Blue Hollywood. Ondanks dat we voortbouwen op bestaande gezondheidsplannen van de vakbonden en “blijven evalueren hoe we het beste kunnen voorzien in onze werknemers en werknemers die onze productie ondersteunen”, bevatte de brief van Maladroit ook niets dat privacykwesties zou benadrukken en aansprakelijkheid voor mogelijke strafrechtelijke of civielrechtelijke aanklachten zou compenseren, noch “Complicaties van zwangerschap” en “protocollen die de reikwijdte van medische zorg schetsen” – zoals gevraagd.

READ  Entourage-maker Doug Ellin geeft commentaar op Will Smith Oscar-controverse

Wat hij aanbood, was een goed luisterend oor “We kijken ernaar uit om met u samen te werken om geweldige inhoud te blijven leveren aan ons publiek over de hele wereld”, als slotzin in de brief van woensdag.

“Het is een belediging, het is duidelijk te zien”, vertelde een ondertekenaar aan Deadline woensdag nadat antwoordmails in de inbox van mensen begonnen te verschijnen. “Het is een indicatie van wat echt belangrijk voor hen is, en dat zijn niet wij, onze veiligheid of onze rechten”, voegde het ontwerp met koppelteken eraan toe. “Het zou me niet verbazen, dat ben ik, maar ik weet dat ik dat niet zou moeten zijn”, zei een andere ondertekenaar van de brief van 28 juli van de schrijvers en presentatoren botweg over de reactie die ik vandaag las.

Een aantal ondertekenaars van de originele brief vertelde Deadline vanavond dat ze verdere acties bespreken die kunnen worden genomen om de studio te bevoorraden en de uitzending te ondersteunen. Bovendien stuurden bijna 600 mannelijke showrunners en schrijvers eerder deze maand een speciale brief over abortusrechten naar ‘onze werkgevers’ ‘met betrekking tot de naderende crisis’. Het ‘modelbriefantwoord’, zoals een van deze mannelijke schrijvers het uitdrukte, dat hun vrouwelijke collega’s vandaag ontvingen, lijkt velen van hen te hebben gemotiveerd om andere strategieën te proberen. “Hollywood moet een onwrikbare steunbetuiging sturen naar Amerikaanse vrouwen”, zei een mannelijke contentmaker. Landen die abortus verbieden, moeten weten dat de steun niet alleen moreel is, maar indien nodig ook financieel. En als de industrie het nodig heeft, moet het afstappen van belastingvoordelen en productie in die staten.”

READ  "The Last Farewell": wat de kranten zeiden over de begrafenis van de koningin | koningin Elizabeth II

Onder verwijzing naar de nationale hoop die voortkwam uit de recente nederlaag in Kansas van een grondwetswijziging van de staat om abortus volledig te verbieden, verklaarde een producent dat “Hollywood besloot aan de zijlijn te blijven in Georgië en bij de Republikeinen.” De directeur zei: “Dit is nog niet voorbij, maar nu weten we wie onze bondgenoten zijn.”

Lees hier de volledige reactiebrief van Studios & Steamboats:

Bedankt voor uw brief van 28 juli 2022. We delen uw zorgen over de gezondheid, veiligheid en het welzijn van onze toegewijde medewerkers en de mensen die onze productie ondersteunen. Wij vinden dat zij toegang moeten hebben tot veilige en effectieve gezondheidszorg en dat hun privacy moet worden beschermd.

Elk individueel ontworpen bedrijfsgezondheidsplan biedt uitgebreide zorgdekking voor onze medewerkers. We hebben onze medewerkers – die in het hele land wonen en werken – onafhankelijk op de hoogte gebracht naarmate plannen en beleid veranderen en uitbreiden om reproductieve zorg en andere ondersteuning te bieden die nu nodig is in landen die abortus hebben beperkt of verboden.

De meeste werknemers in geschreven film- en televisieproducties vallen onder industriële gezondheidsplannen die gezamenlijk worden beheerd door vakbondsbestuurders en management in het kader van collectieve onderhandelingen. In samenwerking met verschillende werknemers van het industriële gezondheidsplan en vakbondsbestuurders voor die plannen, werkten de beheerders van onze afdeling snel om de bestaande gezondheidsvoordelen te herzien, en veel van deze industriële gezondheidsplannen hadden al amendementen aangenomen die voorzien in vergoeding van reiskosten in verband met het verlenen van abortusdiensten aan deelnemers en hun gezinnen die wonen of werken in staten waar dergelijke diensten niet legaal kunnen worden verkregen. We begrijpen dat andere gezondheidsplannen in de sector soortgelijke veranderingen deze maand zullen overwegen. Deelnemers aan de verschillende brancheplannen hebben direct vanuit de plannen gecommuniceerd over deze aanpassingen.

READ  'SNL' pakt Roe's wetten tegen Wade en abortus aan

We zijn verheugd dat onze industriële partners dit belangrijke probleem snel hebben aangepakt en zijn vastbesloten om te blijven evalueren hoe we het beste kunnen voorzien in onze werknemers en werknemers die onze producties ondersteunen.

We willen u verzekeren dat we ons uitsluitend richten op het ondersteunen van de gezondheid, veiligheid, welzijn en privacy van onze respectieve werknemers en degenen die onze productie ondersteunen, terwijl we deze veranderende situatie blijven volgen. We kijken ernaar uit om met u samen te werken om geweldige inhoud te blijven leveren aan onze doelgroepen over de hele wereld.

Heeft plaatsgevonden,

AMC-netwerken, Amazon Studio’sen Apple TV+, NBCUniversal, Netflix, Paramount, The Walt Disney Company, Warner Bros. Ontdekking