mei 27, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Apple-werknemers in de Grand Central Terminal verhuizen naar een verenigde vakbond

Apple-werknemers in de Grand Central Terminal verhuizen naar een verenigde vakbond

Werknemers in de flagshipstore van Apple in Grand Central Station in New York City hebben stappen gezet in de richting van de vorming van een vakbond website Update door de organisatoren.

waarom maakt het uit: Als de organisatoren succesvol zijn, zal het de eerste Apple-winkel zijn die lid wordt van de vakbond, volgens Washington PostDat meldde zaterdag voor het eerst over de verhuizing.

Nieuws leiderschap: Het Pacific Organizing Committee (OC) zei in een website-update dat werknemers in een winkel in Manhattan op 21 februari stemden om zich aan te sluiten bij Workers United, nationale vakbond De feedback van de site heeft Starbucks-werknemers met succes geholpen vakbonden in de Verenigde Staten

  • De site stelt dat “Apple-winkels in de VS gereguleerd zijn”, en WashPost meldt dat werknemers van “minstens drie” van de Amerikaanse winkels van de iPhone-maker naar vakbonden gaan.
  • “Grand Central is een uitzonderlijke winkel met unieke werkomstandigheden die Guild essentieel maken om ervoor te zorgen dat ons team de best mogelijke levensstandaard geniet terwijl repareren Zijn uitzonderlijk keer”, aldus de site.
  • site linkt ernaar Voor een rapport over Apple Winkelen in de winkel tijdelijk sluiten Op Noord-Amerikaanse locaties, waaronder New York City afgelopen december vanwege pieken in COVID-19 en artikel over inflatie Het bereiken van het hoogste niveau in 40 jaar In februari om haar punt te ondersteunen.

wat zeggen ze: Apple heeft niet bevestigd of het zijn vakbondsbeweging zal steunen, maar zei in een verklaring aan WashPost dat het bedrijf “gelukkig is met zulke geweldige retailteamleden en we waarderen alles wat ze Apple geven ten zeerste.”

  • “We zijn verheugd om zeer sterke vergoedingen en voordelen te bieden aan fulltime en parttime werknemers, waaronder gezondheidszorg, collegegeldvergoeding, nieuw vaderschapsverlof, betaald gezinsverlof, jaarlijkse aandelentoelagen en vele andere voordelen”, voegde de verklaring eraan toe.
READ  Welke technologiebedrijven hebben de banden met Rusland verbroken vanwege de oorlog in Oekraïne?

onze gedachtenbubbel, via Ina Fried AxiosVan alle technologiebedrijven staat Apple vooral bekend als de meest geheimzinnige en het opleggen van strikte limieten aan wat Apple-werknemers kunnen zeggen of doen, wat suggereert dat een vakbondsactie als ongewenst zou worden beschouwd.

  • Tegelijkertijd kan het bedrijf bezorgd zijn dat harde anti-vakbondstactieken het algemene imago van het bedrijf zouden kunnen schaden.

Het grote plaatje: Na decennialang vakbonden te hebben vermeden, Technologiewerkers worden steeds vaker Geïnteresseerd in manieren waarop de arbeidersbeweging hen zou kunnen helpen een sterkere stem te geven binnen hun machtige organisaties zoals Amazon en Google, aldus Fried.

  • De pandemie heeft grote gevolgen gehad voor werknemers, die steeds vaker de handen ineen slaan om werkgevers onder druk te zetten en het publiek bewust te maken van de gezondheids- en veiligheidsproblemen waarmee zij op het werk worden geconfronteerd, Opmerkingen Joanne Muller in Axios.
  • Vertegenwoordigers van Apple en Workers Unit reageerden niet onmiddellijk op het verzoek van Axios om commentaar.