mei 27, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Chelsea – Liverpool: Carabao Cup-finale – Live! | Amerikaans voetbal

was het verschil Ik verklaar en ze zien er als volgt uit:

Liverpool: Keeler, Alexander-Arnold, Matip, Van Dyck, Robertson, Fabinho, Henderson, Thiago, Diaz, Salah, Mane. Abonnees: Allison, Konat, Tsimikas, Milner, Keita, Oxlade-Chamberlain, Minamino, Jota, Origi.
Chelsea: Mendy, Chaluba, Silva, Rudiger, Azpilicueta, Kante, Kovacic, Alonso, Mount, Havertz, Pulisic. Abonnees: Kepa, James, Sarr, Jorginho, Loftus-Cheek, Saul, Hudson-Odoi, Lukaku, Werner.
Regel: Stuart Atwell.

Liverpool FC
(LFC)

Hier is onze groep voor #CarabaoCupFinale 🏆🔴


27 februari 2022

Chelsea Football Club
(@Chelsea Voetbalclub)

Hier is het nieuws van het Chelsea-team van vandaag #CarabaoCupFinale! 🔵Tweet insluiten | #CheLiv pic.twitter.com/pX3WGmrbkZ


27 februari 2022

Dit is waar PA Media over denkt Liverpool opgesteld:

Liverpool-duo Thiago Alcantara en Luis Diaz schitteren Carabao Cup Voor het eerst in de finale tegen Chelsea op Wembley. Thiago was een van de twee wijzigingen die halverwege de week plaatsvonden bij Leeds, waarbij Caoimhin Kelleher zijn plaats als doelman in de bekercompetities weer opeiste.

Dit betekende dat Mohamed Salah voor de derde keer in bijna vijf jaar tijd in de League Cup verscheen, nadat hij zijn vorige twee wedstrijden tegen Chelsea In september 2018 en Arsenal in oktober 2020. Diogo Jota werd op de bank geselecteerd nadat hij een enkelblessure had overwonnen.

READ  Daniel Snyder heeft misschien eindelijk een echt probleem met zijn 31 partners