december 9, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Coach Mike McDaniel zegt dat Miami Dolphins QB Tua Tagovailoa geen hersenschuddingprotocol heeft

Coach Mike McDaniel zegt dat Miami Dolphins QB Tua Tagovailoa geen hersenschuddingprotocol heeft

Miami – Dolfijn quarterback Toa Tagoviloa Hij heeft geen hersenschudding terwijl het team zich voorbereidt op de wedstrijd van donderdag tegen de Cincinnati Bengals, zei coach Mike McDaniel maandag.

Tagoviloa liet de overwinning van zondag kort op de Buffalo Bills achter en werd beoordeeld op een hersenschudding nadat hij tijdens het tweede kwart met zijn achterhoofd op de grond had geslagen. Hij struikelde terwijl hij probeerde naar de rally te rennen na het spel, wat de Dolphins ertoe bracht hem te beoordelen op een hersenschudding aan de zijlijn en uiteindelijk in de kleedkamer.

Na de wedstrijd zeiden zowel McDaniel als Tagovailoa dat het de quarterback was die hem struikelde, niet de hoofdblessure. Tagoviloa zei dat hij het gevoel had dat hij eerder in de wedstrijd “overstrekt” in zijn rug was vanwege buitenspel van de middenvelder, en explodeerde laat in het tweede kwart.

Tagoviloa zei dat hij aan het einde van de eerste helft een door de competitie opgelegd hersenschuddingprotocol had doorstaan ​​en mocht terugkeren naar de wedstrijd.

Ondanks de opmerkingen van Tagoviloa en McDaniel, heeft de NFL de NFL verteld dat het het hersenschuddingprotocol van de competitie wil herzien vanwege de snelle terugkeer van Tagoviloa in het spel. In een gesprek met verslaggevers op maandagmiddag zei McDaniel dat Dolphin zou voldoen aan elk competitieonderzoek en stond erop dat hij de middenvelder niet in gevaar zou hebben gebracht “als er rode vlaggen waren”.

“Het enige dat onze spelers als geen ander weten, is dat er bepaalde dingen zijn waar ik erg gevoelig voor ben – ik word van tijd tot tijd emotioneel geroepen – en een van die dingen is de gezondheid van spelers”, zei hij. “Daar bemoei ik me helemaal niet mee. Towa was zo boos op mij in het spel omdat hij wist wat pijn deed en niet begreep waarom mensen met hem bleven praten over waar we het over hadden. Ik denk dat hij misschien naar de herhaling keek kon.”

READ  Lynne Dawson, MVP van de eerste Super Bowl-overwinning van de Chiefs, in het hospice

“De belangrijke basis van dat alles is de veiligheid van spelers – daarom zijn de protocollen er. We zijn blij om te voldoen en ik heb echt een goed gevoel over dit hele proces.”

McDaniel zei maandag dat Tagovailoa zo pijnlijk was als verwacht en te maken had met enkelpijn en rugpijn van de wedstrijd.

Hij heeft op de een of andere manier geen toezeggingen gedaan over de beschikbaarheid van Tagovailoa voor de wedstrijd van donderdag, maar zei dat ze nog steeds de informatie krijgen en klaar zullen zijn voor elk scenario.

“Het is mijn eerste keer in een wedstrijd op donderdagavond met Toa, dus ik kan niets aan”, zei hij. “Voor zover ik in mijn glazen bol kan komen, is hij nu kapot. Dat is een van de redenen waarom je een lijst hebt met geschikte mensen, en daarom hebben we Teddy [Bridgewater] Hier en Skyler knutselen [Thompson]. U moet klaar zijn voor dit type wijziging. Net zoals Teddy klaar was voor het spel, zouden we klaar zijn voor alles waar we mee te maken hadden in de toekomst.

“In deze wedstrijden op donderdagavond probeer je gewoon je best te doen. We proberen de informatie zo snel mogelijk naar buiten te brengen en we zullen daar soepel aan werken. Op dit moment is het niet alleen Tua, maar er is veel spelers die we snel gaan aanpassen, om te zien of ze de situatie kunnen veranderen en donderdag een gezonde wandeling kunnen maken.”

Het team van Dolphin trainde maandag niet, maar schatte in dat Tagovailoa niet betrokken zou zijn geweest bij de blessuremelding.

READ  NBA Finals: Onder leiding van MVP Steph Curry winnen Golden State Warriors het kampioenschap met Game 6 overwinning op Boston Celtics

Tagovailoa is momenteel de op één na beste speler in de NFL en staat op de tweede plaats in yards per poging en eerste in QBR. Hij eindigde de wedstrijd van zondag met 186 yards en een pass 13 van 17.