februari 2, 2023

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

De Broncos ontsloegen twee coaches nadat ze afscheid hadden genomen van hoofdcoach Nathaniel Hackett

de De Denver Broncos Ze gingen door met het liquideren van hun technische staf en kondigden nog twee beëindigingen aan na het ontslaan van hoofdcoach Nathaniel Hackett op maandag.

Het team kondigde aan dat speciale teams-coördinator Dwayne Stokes en aanvalslijncoach Butch Barry uit hun taken waren ontheven.

Het was de eerste keer in zijn coachingcarrière dat Stukes coördinator was bij een team.

het was de Rammen uit Los AngelesAssistent-coach van speciale teams tijdens de campagne van 2021 die resulteerde in een Super Bowl-overwinning op de Cincinnati Bengals.

Klik hier voor meer sportverslaggeving op FOXNEWS.COM

Special Teams-coördinator Dwayne Stokes zal op 27 april 2022 een oefening leiden tijdens de training in het UCHealth Training Center in Centennial, Colorado. Het was de derde dag van het minikamp voor de Denver Broncos.
(RJ Sangosti/MediaNews Group/The Denver Post via Getty Images)

De Stukes verdienden de Broncos-promotie voordat dit seizoen zelfs maar begon, maar gaan nu op zoek naar een nieuw team om zich bij aan te sluiten.

Net als de Stukes verdiende Barry dit seizoen ook een promotie bij de Broncos nadat hij vorig seizoen als assistent-aanvalslijncoach voor de San Francisco 49ers had gediend.

Barry was tijdens het seizoen 2019 de aanvallende lijncoach aan de Universiteit van Miami, terwijl hij ook diende als senior analist bij Green Bay Packers tijdens de campagne van 2020.

DENVER BRONCOS Fire Chief Coach Nathaniel Hackett heeft een record van 4-11

Het is een interessante zet van de Broncos om door te gaan met deze zetten, aangezien er nog twee wedstrijden op het programma staan. Maar nu Hackett weg is en Jerry Rosberg het overneemt als interim-hoofdtrainer, vindt Denver het duidelijk niet erg om nu wat veranderingen door te voeren.

READ  College Football Rankings Voorspellingen: Top 25 voorspellingen geleid door Georgië

Aanvallend coördinator Justin Otten en verdedigend coördinator Ejiro Eveiro, die beiden de functie van interim-coach zouden hebben afgewezen, blijven voorlopig in het pand.

Coach Nathaniel Hackett van de Denver Broncos kijkt toe in het tweede kwartaal tegen de Las Vegas Raiders in het Allegiant Stadium op 2 oktober 2022 in Las Vegas, Nevada.

Coach Nathaniel Hackett van de Denver Broncos kijkt toe in het tweede kwartaal tegen de Las Vegas Raiders in het Allegiant Stadium op 2 oktober 2022 in Las Vegas, Nevada.
(Jeff Butari/Getty Images)

De kleine schoonmaakbeurt van de Broncos komt op de hielen van een verlies van 51-14 tegen de Rams op eerste kerstdag, een wedstrijd waarin Russell Wilson drie onderscheppingen gooide en Los Angeles een doelpunt scoorde in elke offensieve actie die ze hebben samengesteld.

De Broncos zijn nu 4-11 in het seizoen en zijn al uitgeschakeld in de play-offs. Tot overmaat van ramp zullen ze in de eerste ronde van de draft van dit jaar niet zo spraakmakend zijn als ze het afgelopen seizoen een bootlading aan draft-kapitaal en meer hebben uitgegeven om Wilson te pakken te krijgen.

Broncos kiezen Jerry Rosberg als interim-hoofdtrainer na het ontslaan van Nathaniel Hackett: rapport

Ze tekenden hem ook voor maar liefst vijf jaar, $ 245 miljoen verlenging, met $ 165 miljoen gegarandeerd.

In een verklaring zei Broncos-eigenaar en CEO Greg Penner: “Na uitgebreide gesprekken met George [Paton] En onze eigendomsgroep, we hebben vastgesteld dat de nieuwe richting uiteindelijk in het beste belang van de Broncos zou zijn.”

Klik hier voor de FOX NEWS-app

“Deze wijziging is nu gemaakt uit respect voor alle betrokkenen en stelt ons in staat om onmiddellijk te beginnen met het zoeken naar een nieuwe hoofdtrainer. We erkennen en waarderen de kampioensgeschiedenis van deze organisatie en begrijpen dat we die norm niet hebben gehaald. Onze fans verdienen veel.” beter, en ik kan niet genoeg zeggen over hun loyaliteit in tijden als Dit is een moeilijke periode voor ons team.