februari 6, 2023

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

De Foo Fighters beëindigen het ‘meest tragisch moeilijke jaar dat onze groep ooit heeft gekend’ door te beloven door te gaan zonder Taylor Hawkins

Pat Smyr, Taylor Hawkins en Dave Grohl van Foo Fighters wonen de première van “Studio 666” in Los Angeles bij in TCL’s Chinese Theatre in Hollywood, slechts een maand voor de dood van Hawkins. (Foto: Rich Fury/Getty Images)

Naar Foo Fighters-drummer Taylor Hawkins plotseling overleden Op 25 maart 2022 was de toekomst van de band twijfelachtig, gezien de extreem hechte vriendschap die Hawkins deelde met frontman Dave Grohl en zijn cruciale rol in de line-up (hij is een integraal lid sinds 1997 en schreef mee aan elk album). sinds 1999). Er valt niets meer te verliezen). Vier dagen na de dood van Hawkins annuleerden de Foo Fighters voor onbepaalde tijd al hun toekomstige concerten, inclusief een optreden tijdens de 64e jaarlijkse Grammy’s (waar ze bij verstek drie prijzen wonnen).

Terwijl Grohl af en toe live-verrassingen heeft uitgevoerd – met Lionel Richie tijdens de Rock & Roll Hall of Fame-ceremonie, met Billie Eilish op Los Angeles’s Forum, met Sir Paul McCartney op Glastonbury – waren de enige live-optredens van de band een eerbetoon aan alle sterren. Concerten gehouden in Londen en Los Angeles afgelopen september. Maar nu hebben de Foo Fighters in een emotionele post op sociale media bevestigd dat ze zullen Ze bleven werken zonder Hawkins – hoewel ze begrijpelijkerwijs een “andere band” zouden zijn.

“Terwijl we afscheid nemen van het moeilijkste en meest tragische jaar dat onze band ooit heeft gekend, herinneren we ons hoe dankbaar we zijn voor de mensen van wie we het meest houden en die we koesteren, en voor de dierbaren die niet langer bij ons zijn”, aldus de band. . Foo Fighters werd 27 jaar geleden opgericht om de genezende kracht van muziek en de instandhouding van het leven te vertegenwoordigen. In de afgelopen 27 jaar hebben onze fans een wereldwijde gemeenschap opgebouwd, een toegewijd ondersteuningssysteem dat ons allemaal heeft geholpen om samen door onze donkerste tijden heen te komen. Een plek om onze vreugde en pijn, hoop en angsten te delen, en om mee te doen in een koor. Een leven samen door middel van muziek. Zonder Taylor zouden we niet de band zijn geworden die we waren – en zonder Taylor weten we dat we dat zullen zijn een andere band vooruit. We weten ook dat jullie, de fans, evenveel voor Taylor betekenen als hij voor jullie. En we weten dat als we je weer zien… geest met ons allemaal elke nacht.”

READ  "Error of Judgment" - Rolling Stone

De anderhalf jaar voorafgaand aan de schokkende dood van Hawkins was een bijzonder tumultueuze en productieve tijd voor de schijnbaar niet te stoppen foo-fighters. Ze brachten hun tiende Grammy-winnende studioalbum uit Medicijnen midden in de nachtdisco-covers op het Record Store-album Hagel SatijnKomische horrorfilm Atelier 666; uitgevoerd bij de inauguratie van president Joe Biden; ontving de Global Icon Award bij de MTV Video Music Awards 2021; McCartney heeft haar opgenomen in de Rock and Roll Hall of Fame.

    Taylor Hawkins van Foo Fighters spreekt op het podium tijdens de 36e jaarlijkse Rock and Roll Hall of Fame-inductieceremonie op 30 oktober 2021 (Foto: Kevin Mazur/Getty Images voor de Rock and Roll Hall of Fame)

Taylor Hawkins van Foo Fighters spreekt op het podium tijdens de 36e jaarlijkse Rock and Roll Hall of Fame-inductieceremonie op 30 oktober 2021 (Foto: Kevin Mazur/Getty Images voor de Rock and Roll Hall of Fame)

The Foo Fighters waren ook een van de eerste bands die actief toerde om terug te keren naar het podium zodra de COVID-beperkingen in 2021 versoepelden, te beginnen met zes nummers op het Vax Live-evenement van SoFi Stadium op 2 mei van dat jaar, gevolgd door maar liefst 23 nummers. Een show in de Canyon Club met een capaciteit van 610 in Agoura, Californië, om de “heropening” van het nachtleven van Los Angeles County op 15 juni te vieren. , waaronder Chicago’s Lollapalooza. In totaal speelden ze ongeveer 40 shows in 2021, en op het moment van Hawkins ‘dood stonden er ongeveer 60 dates in Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa en Australië op de kalender van de Foo Fighters voor 2022.

Hawkins ‘laatste show met de Foo Fighters was op 20 maart 2022 in Lollapalooza, Argentinië. Vijf dagen later was het Dood aangetroffen in zijn hotelkamer in Bogota, Colombia, enkele uren voordat Foss zou optreden op het Estéreo Picnic Festival; In plaats van een concert werden die avond kaarsen op het podium geplaatst om hem te eren. Twee maanden na zijn dood, Rollende steen publiceerde een bombshell-rapport met de titel “Taylor Hawkins ‘Final Days as a Foo Fighter”, waarin hij beweerde dat de drummer bijna uitgeput was van het spelen van zoveel fysiek belastende, bijna drie uur durende shows, en overwoog om te bezuinigen of zelfs de band helemaal te verlaten omdat hij “wist dat hij niet de eigenaar was.” Camp Foo heeft de beschuldigingen niet publiekelijk aan de orde gesteld, maar twee goede vrienden van Hawkins die voor het stuk werden geïnterviewd, Matt Cameron van Pearl Jam en Chad Smith van de Red Hot Chili Peppers, deden dat wel. Bekritiseren Rollende steeneen verslag.

READ  Producers van 'Ondraaglijk groot talent' hebben overwogen om Daniel Day-Lewis als Nicolas Cage te casten

De doodsoorzaak werd niet vrijgegeven en in de verklaring van de Foo Fighters van 31 december werd niet vermeld wie Hawkins in de line-up zou kunnen vervangen of enige specifieke plannen voor een nieuw album of tournee.

Lees meer van Yahoo Entertainment:

Volg Lyndsey verder FacebookEn de TwitterenEn de InstagramEn de Amazone