mei 24, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Een hoge veiligheidsfunctionaris zegt dat 90% van de Amerikaanse houwitsers die aan Oekraïne zijn beloofd, daarheen zijn overgebracht

De Russisch-orthodoxe Patriot Grill viert de paasaanbidding op 19 april 2020 in de Christus de Xavier-kathedraal in Moskou, Rusland. (Oleg Varov / Persdienst Russisch-Orthodoxe Kerk / AFP / Getty Images)

Volgens twee bronnen die het hele document hebben gezien, was Patriot Grill, hoofd van de Russisch-orthodoxe kerk, een van de personen die betrokken waren bij de voorgestelde zesde ronde van EU-sancties.

De bronnen zeiden dat het voorgestelde ontwerp ter overweging naar de betrokken ambassadeurs is gestuurd.

In dit geval zei de EU-commissie dat de namen naar goeddunken van de lidstaten kunnen worden verwijderd of toegevoegd.

De voorzitter van de Europese Commissie, Ursula van der Leyen, heeft woensdag een aantal maatregelen voorgesteld, waaronder een verbod op Russische olie.

In een interview deze week bekritiseerde paus Franciscus Grill voor het erkennen van de vermeende redenen van Rusland om Oekraïne te bezetten, en waarschuwde hem. “Poetins misdienaar.”

In reactie beweerde de Russisch-orthodoxe kerk dat paus Franciscus een “verkeerde toon” had gebruikt om te verwijzen naar zijn ontmoeting met de Patriot Grill, en dat de opmerkingen van de paus “betreurenswaardig” waren.

“Dergelijke aankondigingen zullen niet bijdragen aan het tot stand brengen van een constructieve dialoog tussen de rooms-katholieke kerk en de Russisch-orthodoxe kerk, wat in deze tijd bijzonder noodzakelijk is”, zei het ministerie van Buitenlandse Zaken van het Russische Patriarchaat in een verklaring.

Wat Rusland zegt: Vladimir Lekoida, een woordvoerder van de Russisch-orthodoxe kerk, zei woensdag in een verklaring dat sancties “buiten bereik” van het grote publiek zijn, volgens het Russische staatspersbureau TASS.

“Meer blindelings [these] Er worden sancties opgelegd, ze verliezen hun gezond verstand en het wordt moeilijk om vrede te bereiken. Conflict kan zijn woorden alleen maar bevestigen’, zei Legoida in een telegram.

READ  Tekenen van Viking in Noord-Amerika, in houten ringen en radioactieve koolstof

“Alleen degenen die helemaal niet op de hoogte zijn van de geschiedenis van onze kerk, kunnen een aantal lijsten samenstellen en proberen haar geestelijken en gelovigen te intimideren”, zei Legoida.