december 7, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Geo orchilla handel met engelen van een tweeling

Geo orchilla handel met engelen van een tweeling

Anaheim – The Angels wilden dit laagseizoen hun algehele diepte vergroten en dat deden ze op vrijdag door een derde honkman te verwerven Geo Orchila Van de Twins tegen een rechtshandige Minor League Alejandro Hidalgo.

Urshela, 31, geeft de Angels een ervaren derde man die ook enige ervaring heeft bij korte stop en eerste honk. 429 met 13 homeruns, 27 doubles en 64 RBI’s in 144 wedstrijden met Minnesota vorig seizoen. General manager Perry Minassian zei dat hij Orchilla ziet als een alledaagse speler die de tijd kan verdelen tussen het derde honk en het eerste honk, terwijl hij ook af en toe een korte stop, tweede honk of in het outfield ziet.

Handelsgegevens
Engelen ontvangen: 3B Geo Orchidee
Tweelingen krijgen: RHP Alejandro Hidalgo

“Je hebt me dit dit seizoen vaak horen zeggen, maar het gaat erom diep te gaan en onszelf op veel verschillende locaties te beschermen”, zei Minassian. “Hij is echt een goede speler. Hij kan veel verschillende dingen. Het is duidelijk dat zijn natuurlijke positie het derde honk is, maar we voelen dat hij als eerste kan spelen. Hij kan tweede worden en hij kan zelfs de leegte kort opvullen. om een ​​speler van dat kaliber toe te voegen aan onze groep spelers die we momenteel hebben, dachten we dat het de juiste stap was.”

De Angels werden vorig jaar geraakt door een gebrek aan kwaliteit, omdat ze geen verwondingen konden oplopen aan derde honkman Anthony Rendon en outfielder Mike Trout. Eerste honkman Jared Walsh had ook het hele seizoen te maken met het thoracic outlet-syndroom, wat zijn productie beperkte en begin september leidde tot een seizoensafhankelijke operatie. Orchilla kan zich nu over het veld bewegen en in die behoefte voorzien, terwijl ze ook op de derde positie kan spelen wanneer dat nodig is voor Rendon, die een geschiedenis van blessures heeft gehad sinds hij in 2020 bij de club kwam.

READ  Nikola Jokic en Nuggets gaan akkoord met verlenging Super Max

Orchilla, geboren in Colombia, gaat zijn laatste jaar als scheidsrechter in en was een underdog omdat hij volgend seizoen opslag krijgt. Hij verdiende vorig jaar $ 6,55 miljoen en zal dit seizoen waarschijnlijk meer dan $ 9 miljoen verdienen. Maar het is een andere indicatie dat de Angels ook klaar zijn om dit buiten het seizoen door te brengen De ondertekening van linksbuiten Tyler Anderson voor drie jaar ter waarde van $ 39 miljoen eerder deze week.

Orchilla is ook bekend met manager Phil Nevin en het raken van coaches Marcus Thames en Phil Blantyre uit zijn tijd bij de Yankees van 2019-21. Minassian zei dat hij niets dan goede dingen heeft gehoord van de technische staf over Orchilla, die ook wordt gezien als een solide aanwezigheid bij de club.

“Er is een geschiedenis,” zei Minassian. “Als je een hitting director en een hitting coach in de buurt hebt, is er een enorm niveau van comfort als je in die stoel zit. Het had een enorme impact op het overhalen van de trekker bij deze.”

Urshela staat bekend om zijn bovengemiddelde verdediging, maar zijn toevoeging helpt de Angels ook om wat connectie toe te voegen aan hun opstelling. De club voerde vorig jaar de Majors aan in strikeouts, terwijl Orchilla grote vooruitgang boekte in dat opzicht door zijn strikeout-percentage te verlagen van 24,7 procent naar 17,4 procent en 81 procent van zijn swings te gebruiken. Voor de context sloegen de Angels 25,7 procent van de achterkant van hun boards met een call rate van 75,1 procent.

READ  Ralph Rangnick blijft niet in adviserende rol bij Manchester United

“Een van de dingen waar we het over hebben gehad, is dat we de competitie leiden in slagbeurten en we proberen meer contact te vinden”, zei Minassian. “Dit is een speler met het vermogen om de bal in het spel te brengen, te produceren en veelzijdigheid te tonen.”

Om plaats te maken voor Orchilla in het 40-man roster, vertrok hij Jonathan Diaz ik was bestemd voor opdracht. Diaz, 26, heeft een 3.49 ERA gepost in 28 1/3 innings gegooid in de afgelopen twee seizoenen bij de Angels.

Ondertussen maakte Hidalgo vorig jaar 10 starts voor het Single-A Inland Empire en plaatste een 4.62 ERA met 58 strikeouts in 39 gegooide innings. De 19-jarige, die nummer 22 is in de Angels per MLB-pijplijn, heeft een carrière van 4.64 ERA in twee seizoenen bij de Minors, met 89 strikeouts in 66 gegooide innings.

“Het is altijd moeilijk om jonge spelers te ruilen, vooral een geweldige jongen met een goede arm en een mooie toekomst”, zei Minassian. “Maar aan het eind van de dag moet je geven. Ik denk dat hij een geweldige carrière tegemoet gaat en ik hoop dat deze ruil aan beide kanten goed uitpakt.”