februari 2, 2023

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Iowa domineert de openingsgroet aan de soldaat

De Universiteit van Iowa stuurde 11 worstelaars naar de finale en won acht titels, met name Spencer Lee’s speld op Drake Ayala voor £ 125. Volledige resultaten zijn beschikbaar hier.

Finale resultaten

125: Spencer Lee (Iowa) won met 4-0 door met 3-1 te vallen op Drake Ayala (Iowa) (herfst 1:24).

133: Colan Shriver (Iowa) won met 4-0 van Angelo Rainey (Columbia) met 7-6 (4-2 dec).

141: Real Woods (Iowa) wint met 4-0 door Julian Sanchez (Army West Point) met 9-5 te laten vallen (herfst 2:43).

149: Max Morin (Iowa) won met 5-0 van Caleb Rathgen (Iowa) met 3-1 (4-7 december).

157: Jacob Wright (Wyoming) won een 10-0 beslissing over Kyle Swensen (South Dakota State) 8-5 (3-4 december).

165: Patrick Kennedy (Iowa) won met 4-0 van Jack Thompson (South Dakota State) met 12-4 (5-10 december).

174: Benjamin Paciuk (Army, West Point) 13-3 won een medische over Lennox Wollack (Columbia) 9-5 (M. For.)

184: Abe Lion (Iowa) gaat met 4-0 in een overstuur-1 overwinning op Bennett Berg (South Dakota State) 8-4 (SV-1 6-4).

197: Jacob Warner (Iowa) 4-0 won een grote beslissing over Colby Franklin (Iowa) 3-1 (10-2).

285: Tony Casiopi (Iowa) 4-0 versloeg Ryan Katka (Marine) 3-1 (herfst 2:11).

Halve finale uitslagen

125
Spencer Lee (Iowa) won met 3-0 door grote beslissing van Gore Folk (Wyoming) 10-6 (Medie 15-5)
Drake Ayala (Iowa) won met 3-0 beslissing over Ethan Bergink (Army West Point) met 15-3 (5-2 dec).

133
Colan Shriver (Iowa) won met 3-0 van Ryan Franco (Army West Point) met 9-6 (2-8 december).
Angelo Rainey (Columbia) won met 7-5 door een beslissing over Brendan Ferretti (Marine) met 6-4 (3-10 december).

141
Real Woods (Iowa) won met 3-0 een grote beslissing over Caleb Gross (South Dakota State) met 8-5 (12-1).
Julian Sanchez (West Point Army) won met 9-4 door een beslissing over Matt Casimir (Colombia) met 9-5 (6-4 december).

READ  Politie opent onderzoek naar beschuldigingen van seksueel wangedrag tegen Joshua Primo

149
Max Morin (Iowa) won met 4-0 van Joel Jesuruga (Iowa) met 2-2 (3-8 december).
Caleb Rathgen (Iowa) won met 3-0 van Anthony Echmendia (uitgeschakeld) met 3-1 (4-3 december).

157
Jacob Wright (Wyoming) won met 9-0 van Nathan Lucchese (West Point Army) met 11-7 (8-3 december).
Kyle Swensen (South Dakota State) versloeg met 8-4 RJ Weston (Northern Iowa) met 6-4 (7-2 december).

165
Patrick Kennedy (Iowa) won met 3-0 van Cole Moody (Wyoming) met 10-6 (6-9 december).
Jack Thompson (South Dakota State) won met 12-3 bij beslissing van Dalton Harkins (West Point Army) met 10-6 (2-3 december).

174
Lennox Woolack (CO) won met 9-4 door Hayden Hastings (Wyoming) met 9-3 te laten vallen (herfst 4:24).
Benjamin Paciuk (Army, West Point) 12-3 gewonnen door medisch over Brennan Swafford (Iowa) 2-2 (M. For.)

184
Abby Asaad (Iowa) won een 3-0 beslissing over Roman Rogotzky (South Dakota State) met 6-7 (6-9 december).
Bennett Berg (South Dakota State) won met 8-3 van Quinn Short (Wyoming) met 13-4 (6-9 december).

197
Jacob Warner (Iowa) won met 3-0 van Wyatt Volker (Northern Iowa) met 13-1 (4-1 december).
Colby Franklin (Iowa) won met 3-0 de beslissing over Zach Glazier (Iowa) met 2-1 (3-4 december).

285
Tony Cassiopi (Iowa) won met 3-0 door een nederlaag tegen Luke Rasmussen (South Dakota State) met 8-6 (herfst 2:17).
Ryan Katka (Marine) won met 3-0 van Gannon Rosenfeld (Wisconsin) met 2-1 (6-1 dec).

Uitslagen kwartfinale

125
Spencer Lee (Iowa) won met 2-0 op een technische overwinning op Charlie Farmer (Army West Point) 8-3 (TF-1.5 4:28 (19-1))
Gore Folk (Wyoming) 9-5 versloeg Nick Babin (Columbia) 7-6 (6-1 dec).
Ethan Bergink (Army West Point) versloeg met 15-1 Blair Orr (The Citadel) met 5-4 (2-0 december).
Drake Ayala (Iowa) won met 2-0 op een technische overwinning op Jack Parker (Bellarmine) 1-1 (TF-1.5 6:06 (23-8))

133
Colan Shriver (Iowa) won met 2-0 van Rich Trainor (Army West Point) met 10-8 (4-8 december).
Ryan Franco (Army West Point) won met 9-4 van George Rosas (The Citadel) met 8-6 (6-2 december).
Angelo Rene (Colombia) 6-5 gewonnen door val op Brighton Killery (The Citadel) 8-6 (Fall 3:53).
Brendan Ferretti (marine) won met 5-3 van Jess Rhodes (Iowa) met 1-1 (6-9 december).

READ  Cristiano Ronaldo kreeg een aanbieding van een Saoedische club

141
Real Woods (Iowa) 2-0 TECH versloeg Conor Thorpe (Noord-Iowa) 7-5 (TF-1.5 3:25 (17-1))
Caleb Gross (South Dakota State) won met 7-4 bij beslissing van Tyler Morris (West Point Army) met 7-3 (4-0 dec).
Julian Sanchez (West Point Army) won een 8-4 beslissing over Drew Bennett (Iowa) met 1-1 (2-3 december).
Matt Casimir (CO) 8-4 won beslissing over Darren Green (Wyoming) 10-3 (4-0 dec).

149
Max Morin (Iowa) 3-0 overwinning op Alec Martin (South Dakota State) 7-6 (TF-1.5 5:19 (20-4))
Joel Jesoruga (Iowa) won met 2-0 de beslissing over Danny Vongaro (Columbia) met 8-6 (1-3 december).
Caleb Rathgen (Iowa) won met 2-0 van Chase Zollman (Wyoming) met 9-5 (4-0 dec).
Anthony Chmendia (offline) 2-0 bij besluit over Will Guida (North Carolina) 8-5 (10-11 december).

157
Jacob Wright (Wyoming) won met 8-0 van Andrew Jarre (Columbia) met 4-7 (3-0 dec).
Nathan Lukes (Army West Point) won met 11-5 door een beslissing over Evan Yant (Northern Iowa) met 6-5 (9-5 december).
Cal Swensen (staat South Dakota) versloeg Cooper Voorhees (Wyoming) met 7-4 met 13-3 (11-2).
RJ Weston (Northern Iowa) won met 6-2 door een besluit van Tanner Craig (Army West Point) met 6-4 (3-2 december).

165
Patrick Kennedy (Iowa) won met 2-0 door over Cole Nance (Bellarmine) te vallen met 1-1 (Fall 0:30)
Cole Moody (Wyoming) 10-5 versloeg Christian Minto (Northern Iowa) 4-3 (5-6 december).
Jack Thompson (South Dakota State) won met 11-3 door een beslissing van Drake Rhodes (Iowa) met 1-1 (9-12 dec).
Dalton Harkins (Army of West Point) won met 10-5 door een grote beslissing over Carson Martinson (Iowa) met 0-1 (10-1 Midi).

READ  FSU overwint blessures, eigenaar Cunningham verslaat Louisville

174
Hayden Hastings (Wyoming) won met 9-2 door beslissing over John Hoover (VMI) 7-6 (4-0 dec)
Lennox Wallack (CO) won met 8-4 via een superbeslissing van Kid Tinold (North Carolina) met 7-6 (MD 15-7).
Brennan Swafford (Iowa) versloeg met 2-0 Nick Fine (Columbia) met 5-1 (6-9 december).
Benjamin Paciuk (Army, West Point) 11-3 gewonnen door grote beslissing over Benji Hubert (The Citadel) 11-5 (MD 12-4).

184
Abi-Assad (Iowa) won met 2-0 door over Mika DiCarlo (The Citadel) te vallen met 4-8 (herfst 1:29)
Roman Rogotzky (South Dakota State) ging met 6-6 in een overstuur-1 overwinning op Arrow Odolrazak (Army West Point) 10-6 (SV-1 9-7).
Bennett Berg (South Dakota State) won met 7-3 via superdecision van Isaac Dolph (VMI) met 3-7 (MD 21-8).
Quinn Short (Wyoming) won met 13-3 met een 1-1 beslissing over Mickey Griffith (Iowa) (3-4 december).

197
Jacob Warner (Iowa) won met 2-0 op Tech van Adam Ahrendsen (Northern Iowa) met 6-7 (TF-1.5 5:07 (17-2))
Wyatt Volcker (Northern Iowa) 13-0 gewonnen door beslissing over Tyler Musso (VMI) 12-5 (13-8 december).
Colby Franklin (Iowa) gaat 2-0 in een verstoorde overwinning-1 op Nick Caspur (South Dakota State) 6-2 (SV-1 6-4)
Zach Glazier (Iowa) versloeg Jake Lucas (Marine) met 2-0 met 10-7 (6-3 december).

285
Tony Casiopi (Iowa) won met 2-0 door Brooks Imby (Wisconsin) met 2-1 te verslaan (najaar 1:12).
Luke Rasmussen (South Dakota State) versloeg met 8-5 Kady Carlson (Army West Point) met 7-8 (4-2 december).
Gannon Rosenfeld (Wisconsin) ging met 2-0 in een verstoorde overwinning-1 op Austin Kohlhofer (Army West Point) 7-2 (SV-1 3-1)
Ryan Katka (Marine) gaat 2-0 in een verstoorde overwinning-1 op Jonathan Cheser (The Citadel) 9-9 (SV-1 6-4)