augustus 15, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Israëlische aanvallen gericht op Syrië, hoorden de bombardementen in de buurt van Tel Aviv

Israëlische vliegtuigen hebben begin vrijdag een luchtaanval uitgevoerd in de buurt van Damascus, zeiden Syrische staatsmedia, kort nadat de ontploffing was gehoord in het centrum van Israël.

Het was niet meteen duidelijk of de twee incidenten met elkaar te maken hadden, maar het Israëlische leger zei dat het aan het onderzoeken was of de explosies het gevolg waren van onjuiste luchtverdedigingsraketten.

Syrië zegt dat vanuit Libanon afgevuurde raketten op Damascus zijn gericht, maar dat de meeste zijn neergeschoten door de luchtverdediging.

Kort daarna meldden bewoners in de buurt van Tel Aviv dat ze minstens één ontploffing hadden gehoord.

Hebreeuwse media meldden dat Israëlische veiligheidstroepen zeiden dat ze aan het onderzoeken waren of een Syrische luchtverdedigingsraket die zijn doel had gemist, in het gebied of op de kust was geland.

De sirenes gingen niet af en er waren geen meldingen van gewonden of schade in Israël.

Syrische luchtverdedigingsraketten hebben in het verleden per ongeluk een Russisch militair vliegtuig neergeschoten en per ongeluk Cyprus bereikt.

De IDF heeft in haar beleid geen commentaar gegeven op de vermeende aanvallen in Syrië.

De video, vrijgegeven door Sanaa, toont een luchtverdedigingsraket die in de lucht wordt gelanceerd. Na een tijdje klonk het geluid van een explosie.

Het in het VK gevestigde laboratorium voor mensenrechten zegt dat wapenontwikkelingscentra die worden gebruikt door pro-Iraanse militanten in de buurt van Damascus het doelwit zijn van Israëlische aanvallen.

READ  Massale protesten tonen de bredere impact van Poetins oorlog

Op 19 augustus kondigde Syrië Israëlische luchtaanvallen aan vanuit de richting van Beiroet.

Klimaatcrisis en verantwoorde journalistiek

Als milieucorrespondent voor de Times of Israel probeer ik de realiteit en wetenschap achter klimaatverandering en aantasting van het milieu uit te leggen, het officiële beleid dat onze toekomst beïnvloedt – en bekritiseer ik Israëlische technologieën die deel uitmaken van de oplossing.

Ik was geïnteresseerd in de natuurlijke wereld en was gefrustreerd door het gebrek aan bewustzijn van de milieukwesties die door het grootste deel van het publiek en politici in Israël aan de dag werden gelegd.

Ik ben er trots op mijn steentje bij te dragen om de lezers van de Times of Israel bewust te maken van dit belangrijke punt – het zal en zal leiden tot beleidsverandering.

Jouw steun via lidmaatschap The Times of Israel Community, Helpt ons om ons belangrijke werk voort te zetten. Word jij vandaag lid van onze community?

Bedankt,

Sue Circus, Milieuverslaggever

Word lid van de Times of Israel Community

Sluit je aan bij onze gemeenschap

Al lid? Log in om dit niet meer te kijken

Jij bent serieus. Wij waarderen het!

Daarom komen we elke dag naar ons werk – om briljante lezers zoals jij te voorzien van onmisbare informatie over de Israëlische en Joodse wereld.

Dus nu hebben we een verzoek. In tegenstelling tot andere nieuwsorganisaties stellen wij geen salarisadministratie op. Maar aangezien de krant die we maken duur is, nodigen we belangrijke lezers van de Times of Israel uit om ons werk te steunen door lid te worden van de Times of Israel. The Times of Israel Community.

READ  De EU sloot een gasovereenkomst met de Verenigde Staten om haar afhankelijkheid van Rusland te verminderen

Terwijl u geniet van de Times of Israel, kunt u onze afdeling kwaliteitsjournalistiek helpen voor maximaal $ 6 per maand Gratis, Evenals toegang tot exclusieve inhoud die alleen beschikbaar is voor leden van de Times of Israel-gemeenschap.

Sluit je aan bij onze gemeenschap

Sluit je aan bij onze gemeenschap

Al lid? Log in om dit niet meer te kijken