mei 27, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Lijst met winnaars van de Independent Spirit Awards 2022 - The Hollywood Reporter

Lijst met winnaars van de Independent Spirit Awards 2022 – The Hollywood Reporter

de vermiste dochter Hij was de grootste winnaar van het 37e jaarlijkse Independent Spirit Tournament onderscheidingendie zondagmiddag werd verspreid door Film Independent.

De film won Beste Film en Maggie Gyllenhaal won Beste Scenario en Beste Regisseur. Hoewel ze twee keer werd genomineerd als actrice, markeerde dit haar eerste nominatie en overwinning als scenarioschrijver en regisseur.

Onder de andere winnaars waren er verschillende genomineerden voor de eerste keer: Taylor Page voor Beste Vrouwelijke Hoofdrol ZolaSimon Rex voor Beste Reu Kampioenschap rode raket Troy Kotsur voor beste mannelijke bijrol voor kuda (hij is Geschiedenis gemaakt als de eerste dove acteur die een Spirit Award won) en Prince of “Questlove” Thompson voor de beste documentaire over Summer of the Soul (…of toen de revolutie niet op tv kon worden uitgezonden).

Ruth was een nigga Bekroond met beste vrouwelijke bijrol over voorbij gaan aanEn de mijn auto besturen Het won de titel van Beste Internationale Film, terwijl De Robert Altmanprijs ging naar: collectief.

Er werden niet alleen prijzen uitgereikt in filmcategorieën, maar ook in tv-categorieën, wat toegevoegd afgelopen jaar.

Aan de tv-kant, dit jaar eer cast squad werd gegeven aan honden boeken die ook Best New Written Series won. Thoso Mpidou won Beste vrouwelijke rol in een nieuwe serie geschreven voor ondergrondse spoorweg, Terwijl Lee Jung-jae – winnaar vorige week SAG Awards – Beste mannelijke prestatie gewonnen in een nieuwe geschreven serie voor Inktvis spel.

Persoonlijk strandfeest gehad in Santa Monica en Cannes Georganiseerd door Megan Mulally en Nick Offerman. Het werd uitgezonden op IFC en AMC+. (Bekijk de foto’s van de sterren die aankomen op het blauwe tapijt) hier.)

De ceremonie vindt traditioneel plaats op de zaterdag voor de Oscars, maar werd virtueel in 2021 (vanwege de COVID-19-pandemie), aangezien deze drie dagen voor de Oscars werd uitgezonden. Dit jaar werd het uitgezonden drie weken voor de Academy Awards en net toen de laatste stemronde voor de Academy Award begon.

De winnaars worden gekozen door de leden van Film Independent. Volledige filmlijst 2022 Independent Spirit Awards De winnaars volgen.

Film Categorieën

Best Feature (Een prijs toegekend aan producer, uitvoerende producenten niet toegekend.)

de vermiste dochter (winnaar)
Producenten: Charles Dorfman, Maggie Gyllenhaal, Osnat Handelsman Keren, Talia Kleinhendler

kiara
Producenten: Jonas Carpignano, Paolo Carpignano, John Coplon, Ryan Zacharias

READ  Biografie Marilyn Monroe met in de hoofdrol Ana de Armas zou 'iedereen beledigen', zegt regisseur Andrew Dominic

kom op kom op
Producenten: Chelsea Barnard, Andrea Longacre-White, Laila Yacoub

beginner
Producenten: Ryan Hawkins, Carrie Holland, Stephen Sims, Zack Zucker

Zola
Producenten: Kara Baker, Dave Franco, Elizabeth Haggard, David Hinojosa, Vince Jolevette, Kristen Vachon, Gia Walsh

Beste vrouwelijke chauffeur

Taylor Paige, Zola (winnaar)

Isabelle Fuhrmann, beginner

Bretagne S Hall, testpatroon

Patty Harrison Met elkaar

Callie Reese, Vang Fair One

Beste mannelijke leider

Simon Rex rode raket (winnaar)

Clifton Collins Jr., jockey

Frankie Faison Kenneth Chamberlain moord

Michaël Grijs, Indiase wilde

Udo Zorg zwanenzang

beste hulp

Ruth Negga voorbij gaan aan (winnaar)

Jesse Buckley de vermiste dochter

Amy Forsyth beginner

Revika Reustle, Graag

Susanna’s zoon rode raket

Beste assistent

Troy Kotsur, kuda (winnaar)

Coleman Domingo, Zola

Miko Gattuso, koningin van glorie

Wil Patton, lief ding

Chask Spencer Indiase wilde

beste regisseur

Maggie Gyllenhaal de vermiste dochter (winnaar)

ganicza bravo, Zola

Lauren Hadaway, beginner

Mike Mills, kom op kom op

Ninja Tyberg Graag

beste scherm

Maggie Gyllenhaal de vermiste dochter (winnaar)

Nicole Beckwith, Met elkaar

Janicza Bravo en Jeremy O. Harris, Zola

Mike Mills, kom op kom op

Todd Stephens, zwanenzang

Best First Feature (prijs toegekend aan regisseur en producer)

7 dagen (winnaar)
Regisseur: Roshan Sethi
Producenten: Liz Cardenas, Mel Eslin

schreeuw
Regisseur: Nicole Riggle
Producenten: Adam Cope, Rachel Gold, Katie McNeil, Jimmy Patrikov, Christy Spitzer Thornton

koningin van glorie
Regisseur: Nana Mensah
Producenten: Pav Akoto, Anya Migdal, Kelly Robbins-Hicks, Jamond Washington

testpatroon
Regisseur/producent: Shatara Michael Ford
Producenten: Pin-Chun Liu en Yu-Hao Suo

Indiase wilde
Regisseur/producent: Lyle Mitchell Corbine, Jr.
Producenten: Thomas Mahoney, Eric Tavitian

Beste beginscherm

Michael Sarnosky Het verhaal van Vanessa Block, Michael Sarnosky, varken (winnaar)

Lyle Mitchell Corbin Jr., Indiase wilde

Matt Pfeiffer Het verhaal van Sheldon D. cicade

Slimme Michael Ford testpatroon

Frans Kranz, Collectief

De JOHN CASSAVETES AWARD wordt uitgereikt voor de beste film die is gemaakt onder $ 500.000 (de prijs wordt toegekend aan schrijver, regisseur en producent. Hij wordt niet toegekend aan uitvoerende producenten.)

Shiva schatje (winnaar)
Schrijver/regisseur/producent: Emma Seligman
Producenten: Kieran Altman, Katie Schiller, Lizzie Shapiro

cryptozoo
Schrijver/regisseur: Dash Show
Producenten: Tyler Davidson, Kyle Martin, Jane Samborsky, Bill Way

jockey
Schrijver/regisseur/producent: Clint Bentley
Schrijver/producent: Greg Quedar
Producent: Nancy Schaeffer

lief ding
Schrijver/regisseur: Alexander Rockwell
Producenten: Louis Anya, Haley Anderson, Kenan Baysal

READ  JUDAS PRIESTER haalt de top vijf niet in 2022

Dit is geen oorlogsverhaal
Schrijver/regisseur/producent: Talia Lugacy
Producenten: Noah Lange, Julian West

Beste Cinematografie

Edo Grau, voorbij gaan aan (winnaar)

Ante Cheng, Matthew Chuang, Blauwe bio

Lol Crowley mensen

Tim Curtin, kiara

Ari Wegner, Zola

beste montage

Joey McMillon, Zola (winnaar)

Afonso Gonçalves, kiara

Ali Jarir hostel geen plaats

Lauren Hadaway, Nathan Nugent, beginner

Enrico Natali Kenneth Chamberlain moord

Beste Documentaire Film (prijs uitgereikt aan regisseur en producent)

Summer of the Soul (…of toen de revolutie niet op tv kon worden uitgezonden) (winnaar)
Regisseur: Ahmir “Questlove” Thompson
Producenten: David Dennerstein, Robert Vivolent, Joseph Patel

Instappen
Regisseur/producent: Jessica Kingdon
Producenten: Kyra Simon Kennedy, Nathan Truesdale

ren weg
Regie: Jonas Boeher Rasmussen
Producenten: Monica Hellstrom, Sene Berg Sorensen

in dezelfde adem
Regisseur/producent: Nanfu Wang
Producenten: Christopher Clements, Julie Goldman, Carolyn Hepburn, Jialing Zhang

processie
Regisseur: Robert Greene
Producenten: Susan Beduza, Bennett Elliott, Douglas Tirola

Beste Internationale Film (prijs uitgereikt aan de regisseur)

mijn auto besturen (Japan) (winnaar)
Regisseur: Ryosuke Hamaguchi

Kamer nr. 6 (Finland / Rusland)
Regisseur: Juho Kuzmanen

parallelle moeders (Spanje)
Regisseur: Pedro Almodovar

Grind (India)
Regisseur: PS Vinothraj

baby mama (Frankrijk)
Regisseur: Celine Siama

Gebeden voor de gestolen (Mexico)
Regisseur: Tatiana Huizu

ROBERT ALTMAN AWARD (toegekend aan één filmregisseur, regisseur en cast)

Collectief
Regisseur: Fran Kranz
Casting-regisseurs: Henry Russell Bergstein, Alison Estrine
Cast: Cagan Albright, Red Bernie, Michelle N. Carter, Anne Dodd, Jason Isaacs, Martha Plimpton, Breda Wall

Producers Award (De Producers Award, nu voor de 24e keer, eert opkomende producenten die, ondanks zeer beperkte middelen, blijk geven van de creativiteit, doorzettingsvermogen en visie die nodig zijn om onafhankelijke films van hoge kwaliteit te produceren.)

Lizzie Shapiro (winnaar)

Brad Baker Barton

Bin Chun Liu

Iemand om naar te kijken Award (The Someone to Watch Award, nu in zijn 27e jaar, eert een filmmaker die begaafd is met een individuele visie en die nog geen juiste erkenning heeft gekregen.)

Alex Camilleri, luzo (winnaar)

Michael Sarnosky, varken

Gillian Wallace Horvat, Ik geef de samenleving de schuld

TRUER THAN FICTION AWARD (De Truer Than Fiction Award, die nu 26 jaar bestaat, wordt toegekend aan een opkomende regisseur van non-fictiefilms die nog niet veel erkenning heeft gekregen.)

Jessica Bashir Faya-dag (winnaar)

Angelo Madsen Minx, noord door stroom

Debbie Loom, Doe een poging!

TV-categorieën

Beste groep in een nieuwe Maktoob-reeks

READ  John Mulaney host zijn vijfde SNL en sluit zich aan bij de zeer drukke Five Timers-club

honden boeken
Cast: Devere Jacobs, Devron Won-a-Tay, Lynn Factor, Paulina Alexis, Sarah Bodimsky, Zane McClarennon, Lil Mike, Fanny Boone

Best New Written Series (bekroond aan Creator, Executive Producer en Co-Executive Producer)

honden boeken (winnaar)
Schrijvers/uitvoerende producenten: Sterlin Harjo, Taika Waititi
Uitvoerend producent: Garrett Bash

blindheid
Schrijvers/uitvoerende producenten: Rafael Casale, David Diggs
Uitvoerend producenten: Jesse Wu Calder, Keith Calder, Ken Lee, Tim Palin, Emily Gerson Sainz, Seth Mann

Het is een zonde
Uitvoerende producenten: Russell T Davis, Peter Hoare, Nicholas Schindler

Ondergrondse spoorweg
Auteur/uitvoerend producent: Barry Jenkins
Uitvoerende producenten: Adele Romansky, Mark Serrick, Brad Pitt, Diddy Gardner, Jeremy Kleiner, Colson Whitehead, Richard Heus, Jacqueline Hoyt

Wij zijn een dame van onderdelen
Auteur: Nada Mansour
Uitvoerende producenten: Tim Bevan, Eric Fellner, Sorian Fletcher Jones, Mark Freeland

Beste vrouwelijke uitvoering in een nieuwe Maktoob-serie

Thoso Mbedo ondergrondse spoorweg (winnaar)

Anjana Vasan, Wij zijn een dame van onderdelen

Jana Schmiding Rutherford Falls

Jasmijn Cephas Jones, blindheid

Deborah Iurindi, zij: verbond

Beste mannelijke prestatie in een nieuwe Maktoob-serie

Lee Jong Jae inktvis spel (winnaar)

Ollie Alexander, Het is een zonde

Michaël Grijs, Rutherford Falls

Murray Bartlett witte Lotus

ashley thomas, zij: verbond

Beste nieuwe serie, ongeschreven of documentaire (bekroond aan maker, uitvoerend producent en co-uitvoerend producent)

zwart en vermist (winnaar)
Serie geproduceerd/uitvoerend producenten: Soledad O’Brien, Gita Gandbeir
Uitvoerende producenten: Joe Honig, Patrick Conway, Nancy Abraham, Lisa Heller, Sarah Rodriguez

toon choy
Auteur/uitvoerend producent: David Choi
Uitvoerende producenten: Matt Rivelli, Christopher C. Chen, Hiro Murray, Nate Mathison

Mevrouw Waldale
Uitvoerende producenten: Mark Duplass, Jay Duplass, Mel Eislin, Allen Payne, Andre Gaines, Nick Camilleri, Alana Carrethers, Zachary Drucker, Nancy Abraham, Lisa Heller

Het kerngezin
Serie: Ry Russo-Young
Uitvoerende producenten: Liz Garbus, Julie Geither, John Bardeen, Leah Holzer, Peter Saraf, Alex Turtletop, Jenny Raskin, Geralene White-Dreyfus, Lauren Haber, Maria Zuckerman, Kristen Connor, Ryan Heller, Barbara Dobkin, Eric Dobkin, Andrea Van Buren , Joe Landauer

philly d
Makers: Ted Basson, Yoni Brock, Nicole Salazar
Uitvoerende producenten: Don Porter, Sally Jo Fever, Louis Vossen, Ryan Chantry, Gina Konstantinakos, Jeff Seelbach, Patti Cullen
Co-uitvoerende producenten: Neon McEvoy, Leslie Berryman