juli 6, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Lokale teamsters staken 830 voor betere lonen, uren;  Piketregel kan van invloed zijn op de bierverkoop en beschikbaarheid van 4 juli

Lokale teamsters staken 830 voor betere lonen, uren; Piketregel kan van invloed zijn op de bierverkoop en beschikbaarheid van 4 juli

Philadelphia (WPVI) – Werknemers van drie grote brouwerijdistributeurs in de Delaware Valley zijn in staking en eisen betere lonen en uren voor hun werknemers.

Teamsters Local 830 – die duizenden chauffeurs, magazijn-/productiemedewerkers en verkoop-/marketingmedewerkers in de regionale drankenindustrie vertegenwoordigt – heeft zondag een staking georganiseerd tegen de Delaware Valley Importing Distributors Association, waaronder de verkoop en service van Penn Beer, Origlio Beverages en Müller, Inc.

Als de staking langer dan een week aanhoudt, zeggen experts dat consumenten waarschijnlijk een impact zullen zien op de grote nationale merken in de VS.

De drie bedrijven distribueren populaire bieren, waaronder Miller, Coors, Budweiser en White Claw.

De vakbond noemde het laatste aanbod beledigend. Ze zeggen dat ze hogere lonen en betere uitkeringen voor werknemers willen.

“Compensatie is altijd een probleem, maar wat vooral problematisch is, zijn de voorgestelde werktijden van de drankbedrijven voor onze leden – 12-uursdiensten voor vijf of zes opeenvolgende dagen. Dat is overdreven”, zei vakbondssecretaris en penningmeester, Daniel Grace. “Drankbedrijven begrijpen dat onze leden de drijvende kracht zijn achter hun activiteiten en hun succes, maar ze geloven dat ze ons als tweederangsburgers kunnen behandelen. Dat zullen we niet verdedigen.”

De staking trof de provincies Philadelphia, Bucks, Delaware, Montgomery en Chester.

Een DVIDA-woordvoerder zei dat de onderhandelingen al enkele maanden aan de gang zijn en dat bedrijven geschokt zijn om op dit punt te komen.

“Ondanks de plotselinge stopzetting van het werk, zijn we vastbesloten om hier samen met onze vakbondsleden doorheen te werken en hopen we snel tot een oplossing te kunnen komen”, aldus een woordvoerder van de afdeling in een verklaring.

READ  US SEC tegen Elon Musk: wat betreft uw tweets, de deal is een deal

Mensen die in brouwerijen werken, zeggen te begrijpen waarom de arbeiders staken, maar maken zich zorgen over hun bedrijf.

“Iedereen moet tegenwoordig zijn brood verdienen en naarmate alles vordert, is het moeilijk. Het is moeilijk voor iedereen, en je weet dat dit bedrijf de belangrijkste verkeersader is hier op Grant Street en de Academy (Road), ik hoop alleen dat ze dat niet doen,” zei Natalia Newells. , die bij Beer Box werkt, “We zullen geen zaken verliezen.”

Newells zegt dat ze woensdag uitgerekend is. Ze verwacht dat veel van de lokale bieren voor die tijd uitverkocht kunnen zijn, en de populaire smaken van White Claw zijn al op.

“Ik denk dat we nog twee van onze 12-packs over hebben, maar dat is het… Gelukkig hebben we er veel op voorraad, maar sommige van mijn favoriete items die deze week hard gaan, zullen er niet zijn,” zei ze.

Bierdrinkers hopen dat de contractproblemen snel worden opgelost.

‘Ze zullen veel boze mensen hebben. Niet alleen als de prijzen met alles stijgen, zullen ze ook hun eigen drank meenemen?’ zei Karen Shavut van Noordoost-Philadelphia.

Op maandagmiddag bracht DVIDA een verklaring uit waarin stond dat het “geschokt en teleurgesteld was.

“Na maanden van collaboratieve en productieve vergaderingen zijn we geschokt en gefrustreerd door deze ommekeer op het laatste moment. Het onderhandelingscomité van de vakbondsleden stemde unaniem in om een ​​sterk en gedurfd langetermijnpakket te accepteren en goed te keuren dat de grootste loonsverhoging in onze vijftig jaar omvatte. om meer te weten te komen over hard werken en de cruciale rol die ze spelen en om de wervingsinspanningen te versterken om de eisen aan bestaande teams te verminderen. met een snelle oplossing. Nu we de zomervakantie naderen, hebben we noodplannen opgesteld om eventuele verstoringen voor onze leveranciers en de markt tot een minimum te beperken.”

READ  Airbnb onthult een nieuwe manier om een ​​langer verblijf te boeken voorafgaand aan het zomerse reisseizoen

Copyright © 2022 WPVI-TV. Alle rechten voorbehouden.