september 27, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Lost Ark zal de servercapaciteit van Europa Centraal niet vergroten • Eurogamer.net

Lost Ark zal de servercapaciteit van Europa Centraal niet vergroten • Eurogamer.net

Update 22-02-22: Amazon Games heeft gereageerd op de teleurstelling van spelers met de servercapaciteit van Lost Ark.

In een verklaring aan Eurogamer bevestigde hij dat de Europe Central-server geen capaciteitsuitbreiding zou zien, maar dat de nieuw gebouwde Europe West-server de congestie verminderde. Hieronder de volledige verklaring:

“Lost Ark is populairder dan we hadden verwacht en groeide uit tot 800.000 gelijktijdige spelers in 17 minuten en 1,3 miljoen in 24 uur. Dat is de balans om geweldige games naar nieuwe gebieden te brengen – een nieuwe toename van de vraag kan ook ongelooflijke uitdagingen met zich meebrengen. ” Vanwege de complexiteit van de systemen die moeten samenwerken, is het toevoegen van meer capaciteit in een “Europe Central”-datacenter geen optie. In plaats daarvan zijn Smilegate en Amazon Games een samenwerking aangegaan om in slechts vijf dagen een nieuw datacenter voor Europese spelers te implementeren – “West-Europa” – Om in te spelen op de regionale vraag. Voor verdere verduidelijking, de termen “Centraal-Europese regio” en “West-Europese regio” zijn namen voor specifieke datacenters en verwijzen niet naar de geografische regio Centraal-Europa.

“Sinds de opening vier dagen geleden, huisvest het nieuwe datacenter ‘West-Europese regio’ nu iets minder dan 20 procent van onze Europese spelers en groeit elke dag. We weten dat de wachttijden erg frustrerend zijn voor onze spelers, en we worden aangemoedigd om te zien dat het nieuwe datacenter is gelukt. De maximale wachtrijen zijn nu al met 48 procent verminderd. We houden dit aantal nauwlettend in de gaten terwijl we continu werken aan het verbeteren van de wachttijden.”

READ  Baby Shark krijgt de tweede set NFT's - ja, tweede

Origineel verhaal 21-2-22: Lost Ark zal de capaciteit van de Centraal-Europese server niet meer vergroten.

Europese spelers van de nieuwe MMO ARPG hebben sinds de lancering te maken gehad met lange wachttijden.

Bij Nieuwe blogpostHet game-ontwikkelingsteam erkende dat er problemen waren, maar benadrukte dat ze niets konden doen.

“We weten dat spelers in Europa nog steeds met lange wachtrijen te maken hebben”, aldus de blogpost. “Midden-Europa heeft een grote capaciteit en helaas is er geen manier om het aantal spelers over de hele wereld in Centraal-Europa te vergroten. Het is niet mogelijk om meer servers toe te voegen vanwege de complexiteit van alle systemen die moeten samenwerken.”

De West-Europese server gemaakt Om de populariteit van het spel te berekenen. Er is momenteel echter geen functionaliteit voor serveroverdracht, wat betekent dat deze nieuwe server alleen een optie is voor nieuwe spelers of degenen die hun voortgang willen verliezen.

De blogpost luidt: “We hebben zeker geluisterd naar het verzoek om serverportabiliteit en hebben onze opties grondig doorgelicht.” “Deze instant-functionaliteit bestaat momenteel niet in Lost Ark. Deze service is zojuist uitgerold in Korea en is een wekelijks batchproces dat onderhoud vereist. Het ondersteunt ook geen regiooverschrijdende functionaliteit. Dus helaas is het niet op dit moment een haalbare optie voor de westerse versie – maar we zullen niet rusten voordat we alle opties hebben uitgeput.”

Er zijn ook meer verbeteringen in de maak.

Er is dit weekend onderhoud gepleegd aan de servers van Europe Central om de compatibiliteit te verbeteren, een belangrijke functie waar velen mee worstelden.

Deze inhoud wordt gehost op een extern platform, dat deze alleen zal weergeven als u de targeting-cookies accepteert. Schakel cookies in om ze te bekijken.

Spamchat van goudverkopers wordt geblokkeerd terwijl het team werkt aan het verbeteren van in-game moderatietools. Er zijn ook wijzigingen doorgevoerd om frauduleuze aankopen te voorkomen, waaronder een systeem om de legitimiteit van het account van een speler te volgen en limieten voor dagelijkse aankopen voor elk account.

Ten slotte hebben doorlopende oplossingen voor het matchen van bugs en problemen met de stabiliteit van de winkel de hoogste prioriteit.

“We stellen uw geduld op prijs terwijl we werken aan het oplossen van deze problemen met het startvenster. Uw feedback en probleemrapporten zijn zeer nuttig en worden gewaardeerd, omdat we blijven samenwerken om Lost Ark zo goed mogelijk te maken.”

Lost Ark, de gratis te spelen MMO van Smilegate en geïntroduceerd in het Westen door Amazon Games, bleek in de eerste weken ongelooflijk populair met De op één na hoogste piek ooit op Steam.