juli 3, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Met Pearl Jam kan de fan Matt Cameron op de drums vullen

Met Pearl Jam kan de fan Matt Cameron op de drums vullen

(Krediet: Wikimedia Commons)

een muzikant

Op donderdagavond betrad Pearl Jam het podium voor een spannende drie uur in de Oakland Arena in Oakland, Californië. Deze line-up van Pearl Jam was echter nog nooit eerder gezien. Dat komt omdat drummer Matt Cameron zijn eerste show heeft gemist sinds hij in 1998 de troon besteeg.

In de plaats van Cameron, tourende gitarist en voormalig lid van Red Hot Chili Peppers Josh Klinghofer Hij klom achter de groep voor een aantal nummers, terwijl Richard Stoverod, de frequente medewerker van Seattle drummer en gitarist Jeff Ament, de rest van het concert speelde. Hoewel er enkele pro’s zijn die vasthouden aan de kit, Pearl Jam Laat ook een fan genaamd Josh Arroyo zitten op het laatste nummer van de show, “Yellow Ledbetter”.

De show begon met Eddie Vader die solo het podium betrad om twee nummers uit te voeren, “Needle and Hurt Done” van Neil Young en “I Won’t Back Down” van Tom Petty. Als slechts het vijfde concert van de “Gigaton”-tour van de band, bracht Pearl Jam voor het eerst een aantal klassieke nummers uit tijdens de huidige tour van deze donderdagavond, waaronder Animal en covers van The Beatles’ “You’ve to Hide Your Love Away, ” “Rockin” in de vrije wereld” van Neil Young en “Baba O’Riley” van The Who.

“Matt Cameron is een echte artiest en hij is een natuurkracht”, vertelde Eddie Vader op een gegeven moment aan het publiek. “Zelfs zijn superheldstatus weerhield hem er echter niet van om positief te testen. Dat verdomde COVID-ding gisteren. We waren 24 uur aan het klauteren, want na 25 maanden van… We zouden hier 25 maanden geleden zijn. We wachtten en we wachtten Het was niet het uitstel Een optie voor ons, en het was ook geen annulering.”

READ  Innovative Friends doneert $ 4 miljoen te midden van schaamte door de witheid van de show | vrienden

“We wilden de stekker er niet uittrekken en we konden de stekker er niet uittrekken”, vervolgde Vader. “We hebben onze groep hier, we hebben onze uitrusting hier, en het allerbelangrijkste, jij bent hier. Dus, gelukkig voor ons, we hebben een paar vrienden, en een van onze vrienden zat al in ons team tijdens deze tour – een multi-getalenteerde , veelzijdige, multi-instrumentalist die achter het drumstel speelt. Nu, meneer Josh Klinghofer.’

Vader had zelfs een sterke referentie in honkbal, en gaf Klinghoffer rekwisieten voor zijn, “zoals de Shohei Ohtani van rock ‘n’ roll. Laten we de shit de fan raken en hopelijk is dat goede onzin.”

Bekijk Klinghoffer die de set speelt op ‘Rockin’ in the Free World’, Stuverud die de troon besteeg voor ‘Baba O’Riley’ en Arroyo die ‘Yellow Ledbetter’ laat exploderen hieronder.