december 7, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Michigan State schorst 4 spelers terwijl de schoolpolitie een vechtpartij onderzoekt na het verslaan van Wolverines Spartans

Michigan State schorst 4 spelers terwijl de schoolpolitie een vechtpartij onderzoekt na het verslaan van Wolverines SpartansCNN

Vier voetballers van de Michigan State University zijn geschorst terwijl de schoolpolitie een vechtpartij in een stadiontunnel onderzoekt nadat de 4 Wolverines van de University of Michigan het ongeplaatste Michigan State-team zaterdag 29-7 hadden verslagen.

Michigan State-coach Mel Tucker aangekondigd een vergunning Spelers zijn geschorst uit het team na een “verontrustende elektronische bewijsbeoordeling” van de melee. Tucker zei dat de schorsing van kracht zal zijn totdat het onderzoek naar het ongeval is afgerond.

Een video weergeven die op Twitter is geplaatst vanuit The Detroit News Verschillende Spartaanse spelers maken ruzie met Wolverine-speler In de tunnel bij het Michigan Stadium in Ann Arbor.

De voetbalcoach Jim Harbaugh uit Michigan zei dat twee van zijn spelers “aangevallen” waren, van wie er één mogelijk een gebroken neus had.

“Ik heb die ene video gezien, 10 op één, het is… jammer,” zei Harbo.

“Wat er na de wedstrijd is gebeurd, is totaal onaanvaardbaar”, zei Ward Manuel, directeur van Michigan Athletic.

De schoolpolitie van de twee universiteiten doet gezamenlijk onderzoek naar het incident. In zijn verklaring over de schorsing van de spelers zei Tucker dat Michigan State “extra deelname van studenten en atleten aan scrimmages en bijdragende factoren” zal blijven beoordelen.

Alan Haller, vice-president van de staat Michigan en directeur atletiek Telefoonboek genaamd “Verontrustend”, eraan toevoegend dat “het gedrag dat we hebben beoordeeld niet karakteristiek was voor ons voetbalprogramma en onaanvaardbaar was.”

Manuel zei dat hij met Big Ten-commissaris Kevin Warren heeft gesproken en dat hij het onderzoekt.

“De politie doet ook onderzoek, omdat ze de video hebben gezien”, zei Manuel. “We laten het in hun eigen handen.”

CNN heeft contact opgenomen met de Big Ten voor commentaar.

De president van Michigan, Samuel Stanley Jr., heeft zijn excuses aangeboden aan Michigan en het incident ‘onaanvaardbaar gedrag’ genoemd.

“Ik ben diep bedroefd door dit incident en het onaanvaardbare gedrag van leden van ons voetbalprogramma”, zei Stanley in een verklaring.

“Namens de Michigan State University bied ik mijn oprechte excuses aan aan de University of Michigan en de student-atleten die gewond zijn geraakt. Geen enkele provocatie kan het gedrag rechtvaardigen dat we in de video’s zien. De vetes kunnen intens zijn, maar ze mogen niet gewelddadig zijn.”

Tucker ging de strijd aan op Twitter.

“Als Spartanen heeft ons programma de verantwoordelijkheid om het hoogste niveau van sportiviteit te behouden,” Tucker tweette op zondag.

“Hoewel de emoties erg hoog waren aan het einde van een wedstrijd in het Michigan Stadium, is er geen excuus voor gedrag dat ons team of onze tegenstanders in gevaar brengt.”

“Coach Tucker zal de betrokken spelers verantwoordelijk houden, en ons universiteitsvoetbalteam en onze universiteit zullen meewerken aan alle relevante onderzoeken door wetshandhavers en de Big Ten Conference”, zei de MSU-president.

De twee scholen hebben een gezamenlijke verklaring vrijgegeven waarin staat: “University of Michigan Police, in samenwerking met MSU Police, Michigan Athletics en Michigan Football, beoordeelt de beelden en onderzoekt een incident na de wedstrijd.”

“Situaties als deze en de veiligheid van de gemeenschap worden zeer serieus genomen”, aldus de verklaring.

Scholen in het hele land hebben al generaties lang een legendarische competitie.

“Maar zo moeten we niet reageren na de wedstrijd”, zei Manuel, atletiekdirecteur van Michigan. Het is totaal en volkomen onaanvaardbaar. … Dit is niet waar de rivaliteit over zou moeten gaan.”

READ  MLB Draft Day 3 - De Baltimore Orioles nemen 2 meter links van Jared Beck en worden de langste MLB-speler ooit