december 9, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Mojang verbiedt alle Blockchain-technologieën (en NFT's) van Minecraft

Mojang verbiedt alle Blockchain-technologieën (en NFT’s) van Minecraft

minecraft bibliotheek

afbeelding: mojang

Terwijl Alles wat NFT lijkt te zijn genadig om tHij weigerde, er zijn nog steeds bedrijven die bestaan ​​-Zoals Square EnixProberen om samen te werken met bestaande technologie alleen te rechtvaardigen als een massale fraude. Mojang is daar duidelijk niet een van.

In een lange verklaring gepubliceerd op Maine Ambacht websiteHet team legt uit waarom ze de technologie nog niet hebben omarmd en waarom ze stappen hebben ondernomen om elke toepassing van alles wat met blockchain te maken heeft, te verbieden. Maine Ambacht.

Met een kort voorbehoud, he, als blockchain iets anders kan blijken te zijn dan iets enorms, zullen we er waarschijnlijk naar kijken, het grootste deel van de post-aanvalstechnologieën voor het bevorderen van “digitaal eigendom op basis van schaarste en uitsluiting, wat is onverenigbaar met Maine Ambacht De waarden van creatieve inclusie en samen spelen.”

Hij legt ook uit waarom blockchain-technologie en NFT’s in het spel worden verboden, en zegt: “Om ervoor te zorgen dat Minecraft-spelers een veilige en uitgebreide ervaring hebben, is integratie van blockchain-technologieën in client- en serverapplicaties niet toegestaan, en Minecraft mag geen gebruik maken van in-game content, zoals werelden, skins of Character-items of andere aanpassingen, door blockchain-technologie om een ​​zeldzaam digitaal bezit te creëren.”

U kunt het volledige beleid hieronder lezen (focus erop, niet het mijne).

ONS BELEID INZAKE NFTS EN MINECRAFT

In onze Minecraft-gebruiksrichtlijnen specificeren we hoe een servereigenaar toegang kan vragen en dat alle spelers dezelfde functionaliteit moeten hebben. We hebben deze regels om ervoor te zorgen dat Minecraft een community blijft waar iedereen toegang heeft tot dezelfde inhoud. NFT’s kunnen echter zeldzaamheids- en uitsluitingsmodellen creëren die in strijd zijn met onze richtlijnen en de geest van Minecraft.

Om ervoor te zorgen dat Minecraft-spelers een veilige en uitgebreide ervaring hebben, is de integratie van blockchain-technologieën binnen onze client- en serverapplicaties niet toegestaan, en Minecraft in-game content zoals werelden, skins, personage-items of andere mods mag niet worden gebruikt door blockchain-technologie om zeldzame digitale activa te creëren. Onze redenen volgen.

Sommige bedrijven hebben onlangs NFT-apps gelanceerd die zijn gekoppeld aan wereldwijde Minecraft-bestanden en skinpacks. Andere voorbeelden van hoe NFT’s en blockchain kunnen worden gebruikt met Minecraft zijn onder meer het maken van verzamelbare NFT’s van Minecraft, waardoor spelers NFT’s kunnen verdienen door activiteiten die op de server worden uitgevoerd, of Minecraft NFT-beloningen kunnen verdienen voor activiteiten buiten het spel.

Zowel het gebruik van NFT als andere blockchain-technologieën creëert digitaal eigendom op basis van schaarste en uitsluiting, wat niet in overeenstemming is met Minecraft’s waarden van creatieve inclusie en samen spelen. NFT’s omvatten niet onze hele samenleving en creëren een scenario voor arm en rijk. De speculatieve prijsstelling en investeringsmentaliteit rond NFT’s haalt de focus weg van het spelen van het spel en moedigt winstbejag aan, wat volgens ons in strijd is met de vreugde en het langetermijnsucces van onze spelers.

We zijn ook bezorgd dat sommige NFT’s van derden mogelijk niet betrouwbaar zijn en uiteindelijk spelers die ze kopen geld gaan kosten. Sommige NFT-implementaties van derden zijn ook volledig afhankelijk van blockchain-technologie en vereisen mogelijk een vermogensbeheerder die zonder kennisgeving kan verdwijnen. Er zijn ook gevallen geweest waarin NFT’s zijn verkocht tegen kunstmatig of frauduleus hoge prijzen. We erkennen dat creativiteit binnen ons spel intrinsieke waarde heeft, en we streven ernaar een marktplaats te bieden waar deze waarden kunnen worden herkend.

Om ervoor te zorgen dat Minecraft-spelers een veilige en uitgebreide ervaring hebben, De integratie van blockchain-technologieën in client- en server Minecraft-applicaties is niet toegestaan ​​en mag niet worden gebruikt om NFT’s te maken die zijn gekoppeld aan in-game-inhoud, inclusief werelden, skins, personage-items of andere mods. We zullen goed letten op hoe blockchain-technologie zich in de loop van de tijd heeft ontwikkeld om ervoor te zorgen dat de bovenstaande principes worden gemaskeerd en om te bepalen of ze veiligere ervaringen of andere praktische en inclusieve toepassingen in games mogelijk maken. Op dit moment hebben we echter geen plannen om blockchain-technologie in Minecraft te implementeren.

We hopen snel meer met je te kunnen delen. In de tussentijd, als u geïnteresseerd bent in het lezen van onze gids, kunt u deze vinden hier. Blijf kijken!

READ  Zoom heeft een onverwachte nieuwe concurrent - Snapchat