juli 3, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Netflix lijkt het gratis delen van wachtwoorden tussen gezinnen te beperken

Netflix lijkt het gratis delen van wachtwoorden tussen gezinnen te beperken

Streamingplatform Netflix heeft woensdag plannen aangekondigd om het delen van gratis wachtwoorden tussen verschillende gebruikersfamilies te beperken, te beginnen met drie landen in Midden- en Zuid-Amerika.

in de huidige situatie Op woensdag zei Netflix dat het nieuwe manieren gaat testen om ervoor te zorgen dat gebruikers die een account delen met verschillende huishoudens extra kosten betalen.

“We hebben het mensen die samenwonen altijd gemakkelijk gemaakt om hun Netflix-account te delen, met functies zoals aparte profielen en multi-streaming op ons Standard- en Premium-abonnement. Hoewel deze shows enorm populair waren, zorgden ze ook voor enige verwarring,” Netflix “Over wanneer en hoe Netflix kan worden gedeeld.” “Als gevolg hiervan worden accounts gedeeld tussen gezinnen, wat van invloed is op ons vermogen om te investeren in geweldige nieuwe tv-shows en films voor onze leden.”

De streamingdienst zei dat leden op SDe tandard- en Premium-abonnementen kunnen subaccounts toevoegen voor maximaal twee mensen die niet bij hen wonen, waardoor ze hun eigen profiel en wachtwoord krijgen.

“We begrijpen dat mensen veel opties hebben voor entertainment, dus we willen ervoor zorgen dat alle nieuwe functies flexibel en nuttig zijn voor leden, wiens abonnementen al onze geweldige tv-programma’s en films financieren”, voegde de streamingdienst eraan toe in zijn verklaring.

Netflix zei dat het de nieuwe functies de komende weken in Chili, Costa Rica en Peru zal lanceren.

“We zullen proberen het voordeel van deze twee functies voor leden in deze drie landen te begrijpen voordat we elders in de wereld wijzigingen aanbrengen”, voegde ze eraan toe.

Netflix heeft eerder een functie getest die wachtwoordmakers ertoe aanzette hun inloggegevens opnieuw in te voeren in een poging hen aan te moedigen hun eigen inloggegevens te maken. NBC News opgemerkt.

READ  De inflatienachtmerrie wordt erger: de producentenprijzen breken uit. De regels van de inflatoire mentaliteit