mei 21, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Netflix vertelt medewerkers om bedrijfsgeld 'verstandig' uit te geven na massaal verlies van abonnees

Netflix vertelt medewerkers om bedrijfsgeld ‘verstandig’ uit te geven na massaal verlies van abonnees

Gigantisch rennen Netflix Ze adviseert haar medewerkers om voorzichtiger te zijn met hoe ze het bedrijf besteden Kapitaalvolgens nieuw Notitie Geplaatst op de website van het bedrijf.

De richtlijn is te vinden in een notitie, voor het eerst gerapporteerd door verschillendGetiteld “Netflix Culture – The Search for Excellence”. Onder de rubriek “Governance” worden werknemers aangemoedigd om “het geld van onze leden verstandig te besteden”.

In deze foto-illustratie wordt het Netflix-logo weergegeven op een laptopscherm en op een smartphonescherm in Tehatta, Nadia, West-Bengalen, India op 13 oktober 2020. (Afbeelding illustratie door Soumyabrata Roy/NurPhoto/Getty Images)

De memo gaat verder met gedetailleerde informatie over andere best practices van het bedrijf, zoals onbaatzuchtigheid, moed, communicatie, inclusie en meer.

De notitie komt daarna Netflix Het leed zijn eerste abonneeverlies meer dan tien jaar geleden. Het klantenbestand van het bedrijf daalde met 200.000 abonnees tijdens de periode januari-maart, volgens het kwartaalverslag van het bedrijf.

NETFLIX KAN ADVERTENTIES TOEVOEGEN TEGEN HET EINDE VAN HET JAAR: RAPPORT

Het bedrijf geeft de schuld aan het delen van wachtwoorden onder zijn leden en de toegenomen concurrentie in stroom Ruimte om te creëren wat hij noemde “omzetgroei tegenwind”. Netflix schat dat naast ongeveer 222 miljoen betaalde huishoudens de dienst wordt gedeeld met nog eens 100 miljoen huishoudens, waaronder 30 miljoen in de Verenigde Staten en Canada.

Reed Hastings, CEO van Netflix

Reed Hastings, CEO van Netflix. (Getty Images/Getty Images)

Netflix beschuldigd van misleiding van investeerders alvorens abonnees te verliezen

READ  Beschuldigde 'Tinder Swindler' zegt dat zijn inscriptie 'hartverscheurend' is

Netflix heeft plannen aangekondigd om het delen van wachtwoorden tegen te gaan en een goedkopere versie aan te bieden. Door advertenties ondersteunde abonnementslaag. Daarnaast is het bedrijf eigenaar van Naar verluidt heeft hij verschillende animatieprojecten geannuleerd Sommige afdelingsmedewerkers vertrokken in een poging om kosten te besparen.

lintje bescherming anders ze veranderen ze veranderen %
NFLX NETFLIX INC. 174,31 +7,94 + 4,77%

Netflix verwacht in het tweede kwartaal nog eens 2 miljoen abonnees te verliezen.

Krijg uw FOX-bedrijf onderweg door hier te klikken

Lucas Manfredi van Fox Business heeft bijgedragen aan dit rapport.