mei 27, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Slack crasht een beetje, maar er komt een fix

Slack crasht een beetje, maar er komt een fix

Sommige mensen zijn weer op kantoor, terwijl anderen op afstand werken, maar voor veel werknemers, waar ze ook zijn, is Slack nog steeds het standaard communicatiemiddel en op woensdagochtend werkt het niet goed.

klachten in de rand Slack-kanalen onthouden berichten die u niet hebt verzonden of bewerkingen die de app niet kan bijwerken, en de afgelopen uren, Het bedrijf bevestigde Het lost problemen op die van invloed zijn op “oproepen, berichten, e-mailverwerking, het uploaden van bestanden, het behouden van emoji-reacties, het behouden van nieuwe DM’s in de zijbalk, zoeken, workflow-builder, workflow-pop-ups, het maken van kanalen, API-fouten, webhooks en Slack Connect-oproepen.”

Slacks eerste rapport over het probleem verscheen om 5:49 AM ET en om 10:57 AM ET voegde de statuspagina een nieuw bericht toe (hieronder ingesloten) om aan te geven dat het team het probleem had geïdentificeerd en eraan werkte, maar er is nog steeds geen tijd Verwacht aan te komen wanneer alles weer normaal is.

Hoewel we het probleem hebben geïdentificeerd dat de storing veroorzaakt, blijft ons team werken aan een oplossing. We zullen een nieuwe update delen wanneer we meer gedetailleerde informatie hebben. We stellen uw geduld met ons op prijs.

gisteren, Een storing in Google Cloud trok Spotify en Discord een tijdje weg, maar het is niet duidelijk waardoor Slack vandaag de verbinding heeft verbroken. Hoe dan ook, als je baas je sms’t en je vergeet te antwoorden, gooi dan gewoon dit lek – nu heb je een verifieerbaar excuus om geen enkele melding te krijgen.

READ  Google is stilletjes bezig met het verzamelen van berichten-app en telefoongegevens

Update 9 maart 11:17 ET: Er is meer recente informatie over de uitval van Slack toegevoegd.