oktober 7, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Tijgers huren GM Scott Harris in als hoofd honkbaloperaties

Tijgers huren GM Scott Harris in als hoofd honkbaloperaties

Baltimore, Maryland. – Tijgers hebben hun nieuwe baas.

De Tigers maakten maandag de benoeming bekend van Scott Harris, algemeen directeur van de San Francisco Giants, als hun hoofd van de honkbalactiviteiten.

Harris, 36, was drie seizoenen algemeen directeur van de Giants, nadat hij zeven jaar lang meerdere posities had bekleed in de honkbaldivisie van Cubs onder Theo Epstein en Jed Hoyer.

De Cubs speelden tijdens zijn ambtstermijn vier opeenvolgende jaren na het seizoen en wonnen het Wereldkampioenschap van 2018 en de Giants vestigden vorig seizoen een franchiserecord met 107 overwinningen.

“Tijdens dit uitgebreide onderzoeksproces waren we vastbesloten de beste persoon te vinden om onze honkbalactiviteiten te leiden”, zei Chris Illich, CEO en voorzitter van Tigers, in een teamverklaring. “Scott’s visie op hoe een honkbalorganisatie te creĆ«ren om te concurreren en te winnen in het moderne spel is indrukwekkend. Zijn leiderschapskwaliteiten zijn aangescherpt door zijn ervaring als CEO op meerdere niveaus en mentorschap van enkele van de meest getalenteerde leiders van honkbaloperaties.

“Scott is een teammaker, innovator en fel competitief, altijd op zoek naar een voorsprong. We zijn verheugd Scott en verloofde Elle te verwelkomen in de Tiger-familie en kijken uit naar de mooie toekomst voor onze organisatie.”

Tigers zal Harris dinsdag om 14.30 uur voorstellen op een persconferentie.

Wij bieden een scherpe prijs voor digitale abonnementen. Klik hier.

“Dit is een spannende dag voor mij en mijn familie, en ik ben nederig dat ik de kans krijg om de honkbaloperaties voor de Detroit Tigers te leiden”, zei Harris in de verklaring. “De Tigers hebben een rijke geschiedenis en traditie als gecharterd lid van de Major League, en ik kan niet wachten om aan het volgende hoofdstuk in Tiger baseball te werken. Ik wil Chris Ilitch bedanken voor het geloof in mijn visie voor deze organisatie en voor “Ik ben zo behulpzaam geweest tijdens het interviewproces. Ik wil ook Greg Johnson, Rob Dean en Farhan Zaidi bedanken. Larry Baer en de hele Giants Organization voor hun steun in de afgelopen drie jaar. “

READ  Dallas Cowboys TE Dalton Schultz meldt zich op kamp

Tigers-manager AJ Hinch zei: “Ik ben erg enthousiast dat Scott Harris zich bij ons voegt als Head of Baseball Operations.

“Het is heel inspirerend om hem de afgelopen weken te leren kennen, wat hij wil voor de toekomst van ons team en onze organisatie is echt inspirerend en ik weet dat onze fans dat net zo zullen omarmen als ik. Zijn visie en verwachtingen om te winnen maken het hem gemakkelijk om onvermoeibaar voor hem te werken. We hebben veel werk te doen. Vandaag is een grote stap in de goede richting op deze weg.”

[email protected]

Twitter: @cmccosky