mei 27, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Timberwolves in een gat na een epische kernsmelting, fouten van Karl-Anthony Towns en Chris Finch

Timberwolves in een gat na een epische kernsmelting, fouten van Karl-Anthony Towns en Chris Finch

Minneapolis – Het spel ontstoken. Het midden van het doel vloog in brand en de Timberwolves leken met 2-1 op te schuiven in hun Western Conference-serie met Memphis Grizzlies. Dit was precies waar die fans zo lang op hadden gewacht; Een team dat in staat was om de verwachtingen te overtreffen, samen te spelen en hun vertrouwen te winnen.

Met 1:05 te spelen in het derde kwartaal leidden de Timberwolves met 21 punten en de arena was in volle feeststemming. Deze houten wolven zijn gebotteld Ja MoranteIk heb Garen Jackson Jr. In een onaangenaam probleem en open militanten D’Angelo Russell. Zelfs na het opgeven van zijn voorsprong van 26 punten in het tweede kwartaal, ging het prima. De Wolves hadden de touwtjes in handen en het was slechts een kwestie van tijd voordat ze de overwinning zouden behalen en zaterdagavond Game 4 hadden kunnen spelen die het dak van de zaal had kunnen breken.

In plaats daarvan volgde een ineenstorting op Viking-niveau. Tot nu toe hebben de Timberwolves een paar kostbare wedstrijden gespeeld met als doel het hart van een sportfan uit Minnesota te breken zoals de Vikingen in de loop der jaren zo vaak hebben gespeeld. Ze kregen er eindelijk een op donderdagavond en stortten snel in elkaar op epische wijze, waarbij ze een score van 50-13 over de laatste 15 minuten in een verlies van 104-95 voor de Grizzlies afsloegen, waardoor ze met 2-1 in de beste resultaten kwamen. Zeven series.

Tijdens de laatste 15 minuten van de wedstrijd kwam Memphis op voorsprong met 50-16 in Minnesota, waarvan 37-12 in het vierde kwart. Wolves 3 voor 19 werden vierde, waaronder 1 voor 11 uit een bereik van 3 punten. De Grizzlies presteerden de afgelopen periode beter dan Wolves 19-5, en Patrick Beverly Hij miste alle vijf zijn schoten, inclusief een 3 wijd open hoekschop die haar drie minuten te spelen zou hebben beperkt.

“Twaalf punten in het tweede kwartaal, 12 punten in het vierde kwartaal is onaanvaardbaar”, zei Beverly. We hebben de schoten gemaakt die we wilden. We hebben goed verdedigd. Ze hebben maar 104 punten. Dus het zag er slecht uit, maar het voelt niet zo slecht als het al was.”

Dat was eigenlijk alles wat Beverly kon zeggen. Natuurlijk voelde ik me slecht. De wolven namen de Grizzlies volledig over met twee verschillende punten in de wedstrijd. Maar hun voorsprong van 26 punten in het tweede kwart werd aan het einde van de eerste helft teruggebracht tot zeven punten dankzij een stagnerende aanval, en hun voorsprong nam in het derde kwart na minder dan vijf minuten vanaf de vierde minuut af met 25 punten als gevolg van een stagnerende aanval en het onvermogen om de speler te evenaren. Grizzly energie.

Fans van Minnesota Sports hebben dergelijke verliezen al vele malen eerder meegemaakt, maar zelden was de Timberwolves-ploeg goed genoeg om fans hun hart voor hen te laten openen op dezelfde manier als bij de Vikings en Twins, twee franchises die vaak frustreerden op de grote momenten . Nadat ze uit elkaar zijn gegaan in Memphis, keren de wolven terug naar huis om de helden te begroeten. Het midden van het doelwit was korrelig en het geluid spleet in het oor.

READ  Suns vs. Mavericks scoren, fast food: Luka Doncic, Jalen Bronson leidt Dallas naar beslissende derde game overwinning op Phoenix

Het team dat vaak lachte speelde een bijna perfect eerste kwartaal en nam een ​​voorsprong van 18 punten naar 26 punten per seconde. Maar het onvermogen van wolven om dicht bij de levenden te komen, doodde hen, en het probleem van Carl Anthony Towns dook weer op om toe te voegen aan een groeiende lijst van verontrustende intermezzo’s in zijn autobiografie. Hij had vijf persoonlijke fouten die hem op 32:46 speeltijd brachten, en maakte slechts vier schoten per wedstrijd.

Towns had een teleurstellende prestatie in de tweede game, toen hij 15 punten en 11 rebounds had, maar werd 28 minuten op afstand gehouden vanwege een foutprobleem. Het was 3 tegen 11 met 11 punten voordat hij verloor in de overwinning op het kampioenschap tondeuses.

Towns was dit seizoen de beste en meest betrouwbare speler van het team, maar zijn prestaties in twee van de drie play-offwedstrijden in de serie dreigen al zijn werkelijk indrukwekkende vooruitgang te overschaduwen. Hij is de afgelopen twee jaar eigenlijk verloren aan infecties, COVID-19 en de dood van zijn moeder. Maar dit seizoen is hij terug in de All-Star Game, hij verbindt hem als nooit tevoren met zijn teamgenoten en probeert zijn grote strijd achter zich te laten met 29 punten en 13 rebounds in een Minnesota Game 1-overwinning in Memphis.

Maar vier schoten? Franchise speler? Steden wilden er niet over praten.

‘Volgende vraag,’ zei hij.

Er waren verschillende redenen voor de afname van het gebruik. Russell en Beverly begonnen sterk aan de wedstrijd, waarbij Beverly de bal recht in Morant greep om een ​​vroege voorsprong op te bouwen. Russell kwam uit de schietpartij met 22 punten in een 9-van-18 schot tijdens de eerste drie kwartalen. Maar hij werd 0 van de 3 op de vierde plaats.

“Ik denk dat we te high worden, en het komt terug en achtervolgt ons”, zei Russell. “Verliezen, probeer niet te veel naar beneden te gaan. Dat soort dingen. Als we rennen en het doen terwijl we thuis zijn, denk ik dat we voorbereid moeten zijn en opgesloten moeten blijven in het moment en wat we doen om dat gevoel te krijgen van geluk.”

Towns maakte twee fouten in de eerste twee, waardoor het moeilijk voor hem was om in het ritme te komen met zijn teamgenoten toen hij constant van de bank werd getrokken om hem uit de problemen te houden. Hij loste zijn enige schot in het vierde kwart en keek toen naar zijn handen alsof hij zijn teamgenoten vertelde dat ze vaker de bal moesten pakken. Maar hij schoot niet nog een keer.

READ  MLB-stop: vooruitgang geboekt, competitie verlengt zelfopgelegde deadline tot dinsdag 17.00 uur ET

Het is maar al te gemakkelijk om steden uit de spelen te krijgen, wat al jaren een terugkerend probleem voor hem is in Minnesota. Grizzlies-coach Taylor Jenkins nam de verwachte beslissing om op kleine schaal te beginnen en de speling weg te nemen Stephen Adams, die niet bij Towns kan blijven ter verdediging. Binnenkomen Kyle Anderson En hij verplaatste Jackson naar het middelpunt om dubbele teams binnen te halen. Het is een bekende strategie en Towns had er donderdagavond zijn momenten tegen. Maar over het algemeen had hij het moeilijk om verdedigingen te krijgen om voor die strategie te betalen.

Ook voor de jongere verdediger was het te makkelijk om Townes de bal te ontzeggen. Wanneer hij het krijgt, veegt de verdediger over steden om te proberen te stelen of roept hij versterkingen op met een dubbel team van Jared Vanderbilt Om de bal uit de handen van KAT te halen.

En er zijn punten in de spellen waar de wolvenwachten de bal niet of niet kunnen krijgen. Het is onvergeeflijk om te eindigen met vier schoten in een wedstrijd terwijl zijn team worstelt om de emmers in het algemeen (Minnesota’s schot op 38,8 procent van het veld). Hij heeft 11 schoten geprobeerd in de voorgaande twee wedstrijden, deels vanwege de beperkingen op zijn minuten als gevolg van overtredingen. Hij vangt er veel aan het aanvallende einde, en ze lopen snel op als ze de taak hebben om de rand te beschermen tegen Morants meedogenloze aandrijvingen naar de basket.

“Ik zou de film moeten kijken en proberen te doen wat nodig is”, zei Townes. “Zelfs als je van buitenaf uitbrak, stopte je alleen om enig idee van mijn melding te krijgen. Ik moet gewoon eerlijk door tegenspoed werken. Dat is het echt. Blijf gewoon bij elkaar.”

Er was een hernieuwde kritiek die Towns zo vaak in zijn carrière had gehoord, en hij zal het de komende twee dagen horen tijdens Game 4 op zaterdagavond. Als senior is het altijd moeilijker om te delen dan bijvoorbeeld Anthony Edwards op de vleugel. Maar Towns lijkt dit seizoen op weg naar een plek in de NBA. De twee grote mensen waarschijnlijk voor hem, Joel Embiid En Nikola JokicZe hebben geen spellen waarin ze vier schoten krijgen. Het gebeurt gewoon niet, en het kan zijn omdat goudklompjes En Sixers De bewakers weten waar ze hun brood moeten smeren.

“KAT is het belangrijkste onderdeel van wat we hier proberen te doen,” zei Beverly. “Het is duidelijk dat als hij in de problemen zit, het ons niet helpt. Maar ik denk echt dat het (koorts) het echte voordeel is vanavond. Vijf blokken. Het draait allemaal om goed spelen. Ik had een paar schoten aan het einde en ik denk dat ik doorgegaan en gedaan. Ik heb deze Ali geplaatst, en ik moet het beter doen. ‘

READ  Kyrie Irving kreeg een boete van $ 50.000 voor het verstoren van een Boston Celtics-fan tijdens Game One

Wolven moeten een manier vinden om Towns meer bij de aanval te betrekken, en Towns moeten meer gedisciplineerd zijn om geen onnodige fouten te maken. Zijn laatste fluitsignaal van de avond was aan de grens, maar over het algemeen waren de fouten waarvoor hij werd geroepen welverdiend. De wolven zouden geen schijn van kans maken tegen de Grizzlies als ze er niet achter zouden komen.

“Ze zwermen het overal. Drie op de paal en bovenop de sleutel”, zei coach Chris Finch. We moeten het vinden in de stroom, en dat is precies hoe het zou moeten zijn. Toen we naar hem toe gingen, verdubbelden ze en konden ze goed kijken. We hebben ze niet neergeslagen.”

Towns nam snelle beslissingen tegen de dubbel, waarbij hij vaak de bal weggaf om te proberen de bal in beweging te houden om zijn teamgenoten beter te kunnen zien. Maar toen de aanval laat in het derde en vierde kwart tot stilstand kwam, moesten de Timberwolves hun meest efficiënte aanvallende speler inzetten. En die speler moet klaar zijn om het heft in eigen handen te nemen. Towns noemde de voorsprong van 26 punten van Wolverhampton als ondersteuning voor het idee dat zijn team niet ver achterligt.

Hij zei: “We hebben een recept gezien.” “We zagen iets dat werkte, we moeten er meer van profiteren.”

De grootste schande van dit alles waren de fouten en de stille aanval die tijdens een van de beste defensieve vertoningen in het leven van Towns in de eerste drie kwartalen kwamen. Hij was overal in de verdediging en versloeg de Grizzlies om Vanderbilt in staat te stellen rebounds te pakken, vijf schoten te blokkeren en verschillende anderen in de rand en muur van Morant te veranderen, die een van de meest misleide triple-spelers had die je ooit zult hebben zie je wel. Hij eindigde de wedstrijd met 16 punten, 10 rebounds, 10 assists en drie blocks. Maar hij draaide de bal ook zeven keer en miste 13 van zijn 18 schoten, waardoor hij er gedurende het grootste deel van de wedstrijd totaal verbijsterd uitzag.

“Ik doe mijn best om het spel te beïnvloeden, kom schilderen en probeer alles te blokkeren”, zei Townes. Dit is wat de bewakers vroegen, en ik wilde gehoorzamen. Dus elke keer dat ze met verf binnenkwamen, wilde ik het leven tot een hel maken voor iedereen, Ja Morant, iedereen die binnenkwam met verf.”

Beverly Morant viel aan in de verdediging, kreeg gemakkelijke emmers en instortende verdediging om voor de anderen te creëren. In de eerste helft gooide hij een pass van het bord naar zichzelf, waardoor een razernij van het publiek geen energie meer had. Maar misschien raakten de kleine wolven verstrikt in de tumultueuze atmosfeer.

“Het gevoel in het gebouw moet de enige emotie van onze ploeg zijn”, zei Russell, die Wolves leidde met 22 punten, assists en vijf rebounds.


De Timberwolves, die op meerdere punten in het spel enorme vooruitgang hadden geboekt, vierden de bruisende menigte van Target Center. (Brad Rimpel/VS vandaag)

Zoals het het hele seizoen is, Teos Jones Stap in om de Grizzlies te redden door alle drie zijn duetten te raken, waaronder twee grote in het vierde kwartaal die The Grizzlies’ Return voltooiden. Brandon Clark Hij verpletterde ook Wolves met 12 van de 20 punten in het vierde kwartaal.

Finch, de zeer gerespecteerde coach van de Wolves, maakte ook enkele fouten. De grootste kwam tijdens een 21-0 run in de tweede helft waardoor de Grizzlies vooruit konden springen. Finch callde geen time-out gedurende de hele ronde, maar callde er slechts één nadat Jones 3 Memphis een voorsprong van 86-85 had gegeven met nog 6:48 te spelen.

“Ik brandde veel vroeg, dus ik hoopte dat we van tevoren een beetje dieper naar de vierde plaats zouden kunnen komen”, zei Finch.

In tegenstelling tot de meeste knoppen die Finch dit hackseizoen voor de Wolves heeft gebruikt, heeft deze man niet gebeld. Hij was over het algemeen voorstander van het empoweren van spelers, hen door strijd heen te laten spelen en zichzelf te laten vinden. Maar donderdagavond lukte het niet. De Grizzlies bleven komen en gaan naar de Wolves en maakten indruk op het lokale publiek dat aan het begin van het vierde kwartaal met 16 punten danste op Prince’s nummer “Let’s Go Crazy”.

Hoe verwoestend dit verlies ook was, Timberwolves liep na de wedstrijd de ring uit, wetende dat ze het met het tweede zaad konden volhouden. Ze versloegen de Grizzlies in Game 1 en verpletterden ze – in twee verschillende tijden in hetzelfde spel! – In game 3 voordat ze alles verdelen. The Wolves gingen de serie in met de gedachte dat ze de ergernis konden overwinnen, en op de een of andere manier veranderde dat niet na donderdagavond.

Morant was het grootste deel van de nacht weg. Jackson speelde 21 minuten door een fout en scoorde slechts zes punten. Wolves nam de leiding met 26 punten en 25 punten. KAT kan beter. Vink kan beter. Ze denken dat er iets is om op te bouwen. De overwinning van zaterdag zou de reeks in twee wedstrijden elk compliceren en ervoor zorgen dat er minstens zes wedstrijden zouden duren.

“Niemand zei dat het gemakkelijk zou worden”, zei Beverly. “We willen niet dat het gemakkelijk wordt. We willen dat het heel moeilijk wordt, en dat is het ook geweest. Nogmaals, dit is een keerpunt, maar er is veel dat we hier van kunnen leren, en dat zullen we ook doen.”


Gerelateerd luisteren

(Bovenste afbeelding: Joe Murphy/NBAE via Getty Images)