juli 6, 2022

jojoclub-afslanken

Jojo Club is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Twee castleden van Netflix-serie The Chosen One zijn omgekomen bij een ongeval

Twee castleden van Netflix-serie The Chosen One zijn omgekomen bij een ongeval

Twee castleden van de Netflix-show “The Chosen One” overleden na een ongeval op donderdag in Baja California Sur, Mexico, waarbij zes andere cast- en crewleden gewond raakten, zei Netflix.

Netflix zei dat het ongeval plaatsvond tijdens de doorreis van Santa Rosalia naar de lokale luchthaven. Het bedrijf zei dat het ongeval niet op zijn plaats was, eraan toevoegend dat de gewonden – twee leden van het werkteam en vier bemanningsleden – in stabiele toestand verkeren.

Het bedrijf heeft geen details gegeven over wat er is gebeurd De Associated Press meldde: Dat de bemanning en bemanningsleden in een vrachtwagen zaten die verongelukte.

Netflix zei dat Redrum, het productiebedrijf achter de show, de productie heeft onderbroken. Vertegenwoordigers van Rederm waren zondag niet bereikbaar voor commentaar.

“De Uitverkorene” volgens Netflix-beschrijving, De film gaat over een 12-jarige jongen die ontdekt dat hij de terugkerende Jezus Christus is, voorbestemd om de mensheid te redden. De show is gebaseerd op een stripreeks geschreven door Mark Millar en Peter Gross. Netflix zei op Twitter In april begonnen de opnames in Mexico.

in verklaring op facebook Vrijdag bevestigde de staatsregering van Baja California dat de twee vermoorde acteurs Raimundo Gardoño Cruz en Juan Francisco Gonzalez Aguilar waren.

“Onze condoleances aan hun families, vrienden en de kunstgemeenschap van Baja California”, zei de regering.

SAG-AFTRA, de vakbond die film-, televisie- en radiowerkers vertegenwoordigt, zei in een verklaring dat het contact heeft gehad met Netflix, evenals met Asociación Nacional de Actores, die acteurs in Mexico vertegenwoordigt, over het incident.

READ  Olga Smirnova trekt zich terug uit het Bolshoi Ballet vanwege de Russische inval in Oekraïne

“We onderzoeken de lokale productieomstandigheden”, zei Sag-Aftra. “Bij het stellen van veiligheid is altijd onze topprioriteit. We zullen alle noodzakelijke stappen blijven nemen om de veiligheid van onze leden en anderen op hun werkplek te waarborgen.”